ijournal.cz

Kinder přináší dobrodružství pro soutěživé polárníky!

red Zdroj: Ferrero 25.6.2018 Soutěže

kinder_zooMají vaše děti rádi zvířátka a vědí o nich první poslední? Pak máte jedinečnou šanci nechat je zazářit a vyhrát s Kinder pro celou rodinu celoroční vstupenku do zoologické zahrady! Nová soutěž je tu především pro malé polárníky, kteří milují zvířata z věčně zasněžených mrazivých plání.

Na webu www.kinder.cz budou na všechny milovníky chlazených tyčinek Kinder čekat zábavné hry, omalovánky či interaktivní pexeso, ale hlavně kvíz o polárních zvířatech, ve kterém půjde skutečně o hodně! Kdo správně zodpoví deset otázek a bude v daný týden patřit ke třem vylosovaným šťastlivcům, získá pro celou svou rodinu vstupenku do své oblíbené zoo, a to dokonce na celý rok. Každý bezchybný soutěžící navíc získá i zábavné polární kvarteto. Pokud se správné odpovědi nepovedou hned napoprvé, není důvod ke smutku – kvíz je možné opakovat tak dlouho, dokud se vám nepodaří nemít v něm ani jednu chybičku.

Nenechte svým dětem ujít možnost kdykoli jít pozdravit zvířecí kamarády do zoologické zahrady. Soutěžní dobrodružství s Kinder trvá do 31. července 2018.

kinder


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero