ijournal.cz

Doctor P.P. představil na lodi svůj nový „mafiánský“ videoklip

red Zdroj: www.doctorpp.cz 24.6.2018 Celebrity, Společenské akce a události

Rocker Petr Pečený alias Doctor P.P. ve středu 20. června 2018 představil na lodi Captain Morgan na pražské Náplavce svůj další ulítlý videoklip. Hlavní roli si v něm vystřihla modelka Andrea Verešová, která si v hudebním klipu zahrála vůbec poprvé v historii. Kromě Andrey se v klipu objevila řada známých hvězd a osobností z českého showbyznysu jako například hudební skladatel Ondřej Soukup se synem Františkem, hudební producent Lešek Wronka nebo herečka Irena Máchová. Nejvíce však exceloval herec a moderátor Jakub Prachař. V klipu s názvem Levák ztvárnil nezbedného strážného anděla, který Pečeného nabádá k špatnostem všeho druhu. Na loď se všichni Pečeného herci dostavili osobně a party plná bublinek z pravého šampaňského mohla začít.

HerciklipuLevák

Doctor P.P. kromě nového videoklipu všem přítomným na úvod představil svůj úspěšný počin z minulého roku – crazy video z posilovny Bicáky, Tricáky, Kokosáče – a s obrovskou šestilitrovou láhví pravého šampaňského „na spaní“ oslavil jeho 1 milion zhlédnutí na sociálních sítích. ¨

PetrJanda_DoctorPP

Poté za mohutného potlesku odprezentoval hostům svůj nový „mafiánský“ hudební kousek, který byl včera odprezentován oficiálních kanálech kapely a na sociálních sítích. Na večírek dorazil i Petr Janda, který si zahrál v klipu Bicáky, a na party nesměly chybět také drahé krásné polovičky – Jakub Prachař přišel s manželkou Agátou a Lešek Wronka zase s polskou zpěvačkou Halinou Mlynkovou.

 HalinaMlynkova_Lesek_Wronka
„Andreu bych si sám nedovolil oslovit, nicméně před pár týdny jsme spolu s ní a jejím manželem trávili několik dnů v Champagne. Máme totiž s Ing. Magorem, kapelníkem skupiny Tři sestry, firmu na dovoz tohoto skvělého nápoje a Andrea je pro tento rok naší ambasadorkou. A právě nad sklenicí u jednoho z našich vinařů jsem o klipu vyprávěl a Andrea, resp. její manžel Dan, se kterým jsme kamarádi už od doby našich studií na plzeňském gymnáziu, měl skvělý nápad, že by jednu z mých „bodyguardek“ hrála právě Andrea. Kuba Prachař mne pro roli anděla napadl okamžitě a měl jsem obrovskou radost, že můj návrh přijal a do klipu navíc přispěl spoustou skvělých nápadů,“
říká s úsměvem Petr Pečený.

IrenaMachova_DoctorPP_AndreaVeresova

Nová píseň Levák je třetím rádiovým singlem ze stejnojmenné studiové desky, která vyšla minulý měsíc a během pár týdnů se stala devátou  nejprodávanější deskou v České republice. Deska obsahuje dvanáct originálních písní a pro Pečeného je napsalo mnoho známých muzikantů.

Píseň Bicáky, Tricáky, Kokosáče, kterou napsal Pepa Bolan ze skupiny Mandrage, byla třiatřicet týdnů nejhranější rockovou skladbou českých rádií a druhý singl Sabráž Leška Wronky a textaře Lou Fanánka Hagena  hned po svém nasazení rovněž stoupá v hitparádě hranosti českých rádií.

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.doctorpp.cz