ijournal.cz

Kinder již zná hvězdy zítřka!

red Zdroj: Ferrero - Kinder 22.12.2016 Pro děti, Významné osobnosti, veřejné projekty

Sport a pohyb by měly být neodmyslitelnou součástí života každého z nás, ale ne vždy se nám samotným daří k pohybové aktivitě přinutit, natož pak motivovat ty nejmenší. Kinder čokoláda to ale dokázala. Jak? Vyhlásila kampaň „Poznáte hvězdy zítřka?“, ukázala dětem, jak se sportem začínali dnešní vrcholoví sportovci, a nechala volnost jejich kreativitě. Ze stovek přihlášek bylo vybráno 10 dětí s chutí se hýbat, které 21. 12. 2016, kromě finanční podpory na rozvoj talentu, získaly odměnu v podobě setkání se svými sportovními idoly.

Poznáte_hvězdy_zítřka_3

Značka Kinder se dlouhodobě snaží podporovat děti v tom, aby aktivně trávily svůj volný čas. V minulých letech se tak například zaměřila na jejich umělecké dovednosti, jako jsou zpěv, herectví, malování či tanec, a letos se soustředila na sport. Počet přihlášených dětí byl i letos ohromný a celkem se do kampaně „Poznáte hvězdy zítřka?“ zapojilo 908 dětí ve věku od 4 do 12 let. Nejpočetnější skupinu přitom tvořily děti ve věku 6 a 7 let. Téměř dvouměsíční soutěž je za námi a my známe 10 výherců – 4 chlapce a 6 dívek, kteří se možná jednou stanou opravdovými sportovními hvězdami zítřka, stejně jako jsou ambasadoři kampaně – Martina Sáblíková, Martin Fuksa, Zuzana Štefečeková, Jana Dukátová, Petr Mrázek či Pavel Kadeřábek.

„Z velkého zájmu o kampaně značky Kinder vidíme, že spousta dětí tráví svůj volný čas aktivně, nebojí se zkoušet nové věci a nestydí se ukázat, co umí. To je pro nás tou největší odměnou! Mezi tolika nápaditými a talentovanými dětmi je velmi těžké vybrat pouhých deset, ale vím, že naši ambasadoři vybírali dlouho a s opravdovým zápalem, aby vybrali ty nejlepší. V Česku i na Slovensku je ještě mnoho dětí, které zatím neukázaly, co v nich je, proto tato kampaň rozhodně nebude tou poslední, kterou Kinder pro své malé příznivce uspořádá,“ komentuje Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.   

Poznáte_hvězdy_zítřka_5

A jak vlastně vypadal výběr vítězů? Soutěž probíhala od 19. září do 20. listopadu. Soutěžící přidávali na webových stránkách kinder.cz fotografie nebo videa, která je zachycují přímo při sportu, a ti z nich, kteří získali nejvíce hlasů veřejnosti, pak postoupili do dalšího kola. Nakonec zbylo 122 nejpopulárnějších a nejzajímavějších příspěvků, z nichž porota složená ze šesti špičkových sportovců České republiky a Slovenska vybrala 9 výherců. 10. výherce pak byl vybrán pouze porotou, bez ohledu na hlasování veřejnosti.

Samotné vyhlášení vítězů a předání ceny – finanční podpory na rozvoj talentu ve výši 10 000 Kč – proběhlo v předvánoční atmosféře v pražském sportcentru Fanatic. Kromě finanční podpory tu však na malé sportovce čekala ještě další odměna – setkání s Martinou Sáblíkovou, Janou Dukátovou a dalšími sportovními idoly, s nimiž si děti navíc mohly poměřit své síly při nejrůznějších disciplínách. Předávání cen tak bylo zakončeno tím nejlepším – sportem!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero - Kinder