ijournal.cz

Hrajte ve vánoční soutěži a vařte podle Karolíny kuchařky

red Zdroj: NOW Productions s.r.o. 23.12.2016 Soutěže

Poslední kniha gastronomické novinářky a televizní kuchařky Karolíny Kamberské navazuje na předchozí velmi úspěšné tituly Karolína, domácí kuchařka a Štěstí z kuchyně i na oblíbený televizní pořad o vaření na TV Prima. Autorka v této knize nazvané Jídlo jako vášeň s nadsázkou přiznává, že možná jídlu přikládá moc velký význam – ale považuje zkrátka za velmi blahodárné udělat si na jídlo čas a uprostřed stolu zapálit svíčku.

V tomto svém přístupu k jídlu cítí Karolína spřízněnost se Středomořím, proto právě tam hledala inspiraci pro řadu receptů. Kromě toho kniha nabízí nápady, jak pohostit větší společnost přátel či partu malých děti – zkrátka každého, s kým se čtenář chce o svou lásku k jídlu podělit. 

Na každé stránce knihy na vás dýchne její přesvědčení, že jídlo si zaslouží pozornost, kterou si spousta jiných věcí nezaslouží. A že nemá cenu mrhat časem na internetu nebo u televize, když můžete připravit rodině a kamarádům nějakou lahůdku, kterou si pak společně užijete u krásně prostřeného stolu. Nemusíte s Karolínou ve všem souhlasit, ale můžete se nechat inspirovat. Její  vášeň pro vaření je totiž nebezpečně nakažlivá.

Vydavatel: NOW Productions s.r.o.

Autor: Karolína Kamberská

Název publikace: KAROLÍNA,  DOMÁCÍ KUCHAŘKA - JÍDLO JAKO VÁŠEŇ

Místo vydání: PrahaKarolina 3 - obalka 20 mm hrbet v6.indd

Měsíc a rok vydání: 11/2016 

Pořadí vydání: 1. vyd.

Vazba: Pevná

Počet stran: 208

Formát: 208 x 258

isbn 978-80-270-0479-9

ean 9788027004799


Soutěžní otázka:

Karolína, domácí kuchařka – jídlo jako vášeň, vychází v pořadí jako 


a) druhá
b) třetí
c) pátá

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 31. prosince 2016 a vyhrajte jednu ze tří knih. Do předmětu uveďte: Soutěž – kuchařka. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NOW Productions s.r.o.