Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

KiK spolupracuje s Hankou Kynychovou, stala se ambasadorkou značky Ergee

red Zdroj: KiK 16.6.2016 Móda, obuv, doplňky

Módní řetězec KiK se dohodl na propagaci jedné ze svých značek (Ergee) se známou instruktorkou fitness Hankou Kynychovou. Ve druhé polovině roku se chce výrazněji zaměřit na zvýšení povědomí o kvalitě prodávaných produktů. Hlavním nástrojem bude zboží značky Ergee. Jedná se například o funkční sportovní prádlo, vysoce kvalitní spodní prádlo pro muže a ženy, dětské oblečení nebo ponožky.

KiK_zupany_139Kc

Společnost KiK aktuálně rozšiřuje a renovuje síť prodejen a vnímá, že je potřeba změnit obecně zažitý názor o kvalitě prodávaných produktů. „S novým konceptem uspořádání našich prodejen klademe důraz i na kvalitu, zároveň ale neustupujeme ze zásad chytrého nakupování a nízkých cen. Ergee je aktuálně naší vlajkovou lodí a buduje i díky spojení s Hankou Kynychovou příběh kvality celého sortimentu v našich prodejnách,“ říká František Wagner, jednatel společnosti KiK pro Českou republiku a Slovensko.

 KiK_nahrdelnik_79Kc_pletena vesta_219Kc_saty_279KcKiK_halenka_189Kc KiK_saty_279Kc
Zlepšení image sortimentu KiK v očích veřejnosti je podle Františka Wagnera na místě. „Když se objeví zboží KiK vedle renomovaných oděvních značek ve slepých testech, patříme zhruba do TOP 3, ale ve chvíli, kdy přiřadíte vzorkům značky, řadí nás spotřebitelé výrazně níže. To chceme změnit,“ dodává František Wagner.

 

Spolupráce s Hankou Kynychovou potrvá zatím do konce roku

Společnost KiK se s Hankou Kynychovou dohodla na spolupráci do konce roku 2016. Objeví se primárně v produktových letácích propagující oblečení Ergee. Dále v rámci PR projektů zaměřených na zvýšení povědomí o kvalitě zboží (například testování).

 Hanka Kynychová_III

„Vzhledem k tomu, že v prodejnách KiK nakupuji již několik let, rozhodnutí o ambasadorství jedné ze značek KiKu bylo poměrně rychlé, ale zároveň uvážené. S Ergee mám pozitivní osobní zkušenost. Kvalita oblečení je vysoká. Navíc mě těší, že například maminky při nákupu dětského oblečení ušetří díky rozumným cenám vcelku dost peněz za velký nákup,“ říká Hanka Kynychová.

Pro profesionální sportovce i pro všestranné využití

Zákazníci ve 189 filiálkách KiK v České republice mohou aktuálně nakoupit zboží značek KiK, Janina, Identic, Y.F.K, KiKi&KoKo, Baby a právě Ergee. V rámci Ergee patří k nejprodávanějším dětské oblečení, funkční sportovní prádlo, spodní prádlo pro muže a ženy, hračky, punčochové kalhoty, ponožky nebo povlečení. Ergee oblečení představuje pro zákazníky ideální řešení, jelikož je funkční a líbivé současně. Vhodné je jak pro sportovce, tak pro ty, kteří hledají oblečení pro všestranné využití. 

Ergee_top_139KcIlustracni foto Ergee_XII Ilustracni foto Ergee_XV

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KiK