ijournal.cz

Kazma je zpět a přichází s show, která nemá v Česku obdoby

red Zdroj: Stream, foto pro Stream.cz: Matěj Sládek 7.10.2015 Celebrity, TV

Mediální sebevražda byla jen hra! 

// Za poslední rok si Kazma Kazmitch vysloužil status mediální mrtvoly. Kdysi postrach všech celebrit a nezvladatelný moderátor populární ONE MAN SHOW se stáhl do ústraní. Teď vyšlo najevo, že se jednalo o promyšlený plán.„Potřeboval jsem si prostě trošku srovnat priority, všechny ty večírky, fanoušci, drogy a nalitý coury, co se s vámi chtějí vychrápat jenom proto, že máte prachy a jste slavnej… Je tohle skutečně to, co chceš v životě dělat?,“ bilancoval během své cílené mediální sebevraždy. A má konečně jasno!

Kazma1

Poslední epizodu ONE MAN SHOW natočil Kazma v říjnu loňského roku. Pak se po něm slehla zem. Na výzvy fanoušků dožadující se pokračování oblíbeného pořadu, jehož díly přesahovaly v dobách moderátorovy největší slávy milion zhlédnutí, nereagoval, společenského i virtuálního života se stranil. Kdysi největší rebel českého internetu zkrotl. Nyní se ukázalo proč… 

Kazma2

„Šest let jsem ze sebe veřejně dělal šaška a budu ho klidně dělat dál. Protože tohle je to, pro co dejchám, a tohle je to, co miluju. Můj život je ONE MAN SHOW, a pokud si až doteď někdo myslel, že už jsem se na to vybod a dělám v supermarketu na kase, tak se mýlil. Dělám tam jen o víkendu. Přes tejden jsem makal na naší tajné základně, ze který budu od teď společně se svojí bandou zlosynů ovládat tenhle svět,“ rekapituluje s nadsázkou sobě vlastní uplynulých 365 dní Kazma a plánuje se postarat o pořádné pozdvižení.

Kazma3


„Na dětskou tapetu a talkshow zapomeňte! Teď se budou dít velký věci a nebude to žádná studiovka. Budeme vyrážet do terénu do vopravdovýho světa a všechno, co na Streamu uvidíte, bude pravda. Už 14. října začne ta největší show na internetu. Nic podobnýho, tady nikdy nikdo neudělal. Tohle bude velkej průser,“ slibuje divákům internetové televize Stream.cz megalomanský návrat Kazma. A o tom, že je pro něj připraven udělat cokoliv, není pochyb. 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stream, foto pro Stream.cz: Matěj Sládek