ijournal.cz

Každý den jedno jablko … to české! SOUTĚŽ O FIT SUŠENÉ JABLEČNÉ KROUŽKY A MIX CEREÁLNÍCH TYČINEK

red Zdroj: www.tycinkafit.cz 13.10.2021 Soutěže

Pravidelná konzumace ovoce je nezbytnou podmínkou pro správné trávení a dobrou kondici organismu. Ne nadarmo se říká, že když sníte každý den jedno jablko, nebudete potřebovat lékaře. Jablka totiž obsahují spoustu vitamínů a vlákniny, které je blahodárnou složkou pro lidské tělo. Díky svěží sladkokyselé chuti jsou jablka oblíbenou pochoutkou malých i velkých.

 fitstavnata_foodstyle

Jablíčko, a navíc to české, nyní můžete mít vždy po ruce. V praktickém balení, které se snadno vejde do kapsy, do kabelky, aktovky, zásuvky v autě nebo šuplíku v kanceláři. Společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina totiž přináší na český trh Fit Sušené jablečné kostičky a Fit Sušené jablečné kroužky.

 fit_kroužky

Oba produkty jsou vyrobeny 100 % z českých jablíček, která jsou pěstována ve vlastních sadech a šetrně, ve slupce zpracovávána v podnikových sušárnách. Tím je zajištěno zachování maximálního obsahu výživných látek. Sušené jablečné kostičky a kroužky se hodí nejen na přímou konzumaci, ale mají také široké využití ve studené i teplé kuchyni. Můžete si je přidat do jogurtu nebo sladkých kaší, hodí se na zdobení moučníků nebo na pečení. Fantazii se meze nekladou!

 fit


O výběr mix tyčinek Fit spolu s Fit Sušenými jablečnými produkty si můžete nyní zasoutěžit. Nejdříve však musíte najít správnou odpověď na soutěžní otázku:

Kolik českých jablek je potřeba na vyrobení 100 gramů Fit sušených jablečných kostiček nebo kroužků?Usovsko_logo


a) 100 gramů

b) 500 gramů

c) 1 kilogram


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 23. října 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Fit. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry.
Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.tycinkafit.cz