ijournal.cz

Karel Gott gratuloval Ivaně k bakalářskému diplomu mezi prvními

24.8.2014 Celebrity
Ve čtvrtek 21. srpna dopoledne si v Betlémské kapli převzala bakalářský diplom další ze známých studujících na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze – Ivana Gottová. Zařadila se tak do velké řady herců, moderátorů i modelek, kteří završili své studium v oboru masová a mediální komunikace na této soukromé škole, jako Iva Kubelková, Jiří Mádl, Iveta Vítová (Lutovská), Elen Černá, Pavlína Danková a mnoho dalších. Ivana úspěšně složila zkoušky po tříletém dálkovém studování letos v červnu.

Gottová promoce

Slavnostní promoce se neobešla bez manžela Ivany Karla Gotta, na kterém byly ale zjevné známky únavy. Velké vrásky na čele mu pravděpodobně přidělaly nedávné zdravotní komplikace jeho dlouholetého kamaráda a osobního řidiče Oldy Havránka, který by měl už být naštěstí mimo ohrožení života. Slavný zpěvák pogratuloval s velkou kyticí rudých růží své ženě k titulu bakalář mezi prvními. Ta se nechala již dříve slyšet, že už v dalším studiu nebude pokračovat a může se tak plně věnovat rodině i moderování, ke kterému má konečně oficiální papír v modrých deskách. Obě dcery jsou na svou maminku náležitě pyšné a na promoci nesměly samozřejmě chybět.

Gottová promoce (3)-
Gottová promoce (2)-

Vedle Ivany Gottové si diplom s titulem Bc. ze stejného ročníku převzala z rukou rektora UJAKu kromě mnoha dalších také další známá rozhlasová a televizní moderátorka Zorka Hejdová, kterou rovněž doprovodila rodina a manžel Míra Hejda.

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: foto: -eso-