Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 23.Leden 2019
ijournal.cz

Kärcher představuje chytré novinky, které si poradí se špínou všeho druhu

red Zdroj: www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz 12.3.2017 Hi-tech a bydlení, Rady, tipy, názory

Většina z nás přebírá uklízecí návyky od předchozí generace a často se brání tomu vyzkoušet něco nového. Technologie se ale neustále zdokonalují a vše, co jste měli doposud zažité o úklidu a úklidových pomocnících, již většinou neplatí. Značka Kärcher, přední specialista v oblasti čisticí techniky představuje revoluční novinky, které si hravě a efektivně poradí s úklidem a nečistotami ve vaší domácnosti, v garáži i na zahradě.

Kärcher _Teleskopicky vysavac Kärcher VC 5_4790 Kc (8)
Podlahová myčka
Kärcher FC 5

Revoluci v úklidu přináší podlahová myčka Kärcher FC 5, která kombinuje mytí s odsáváním nečistot v jediném kroku, čímž ušetříte až o polovinu více času. Při běžném úklidu domácnosti nemusíte tedy nejdříve vysávat a pak vytírat. Stačí použít podlahovou myčku. Automatické pohánění válců (až 500 otáček za minutu) usnadňuje vytírání a zdokonaluje výsledky čištění bez zbytečné síly a namáhavého drhnutí. Díky navlhčení povrchu při práci ihned vidíte, co je uklizené. Myčka je univerzální a vhodná k čištění nejrůznějších tvrdých podlah – dřevo, dlažba, laminát, lino. Čisticí válce bez potíží vyměníte jednou rukou.

Doporučená maloobchodní cena: 6 490 Kč

 Kärcher_Podlahová myčka FC 5_6490 Kč_uklid_obyvaci pokoj

Teleskopický vysavač Kärcher VC 5

Kompaktní teleskopický vysavač Kärcher VC 5 je dokonalým kompromisem mezi běžným podlahovým a ručním vysavačem. Tento model umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte místo, což oceníte v menších domácnostech s malým úložným prostorem. Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající například rozměrům ručního vysavače. Ve spodní části je vysavač vybaven speciálním otočným kloubem pro lepší přístup hubice do úzkých a těžko přístupných míst pod nábytkem. I přesto, že na první pohled klame svými malými rozměry, při čištění ze sebe dokáže vydat naprosté maximum.

Vysavač VC 5 má bezsáčkový filtrační systém. To znamená, že nebudete muset neustále myslet na to, že je potřeba vyměnit či koupit nové sáčky. O vše se postará systém integrovaného čištění filtru. Díky speciálnímu HEPA filtru je vysavač vhodný i pro alergiky.

Doporučená maloobchodní cena: 4 790 Kč

Kärcher _Teleskopicky vysavac Kärcher VC 5_4790 Kc (10) 

Akustěrka Kärcher WV 5 Premium Nonstop Cleaning Kit

Vynikajících výsledků čistění dosáhnete během chvilky s novou akustěrkou Kärcher WV 5 Premium, která je vhodná na velké skleněné plochy, ale i hůře dostupná špaletová okna. Stejně dobře si poradí s údržbou nejrůznějších hladkých povrchů v koupelně i kuchyni. Pomocí šikovného teleskopického nástavce umyjete i střešní okna. Akustěrka je velice lehká a díky měkčím prvkům na rukojeti i praktická a ergonomická. Nepřetržité použití akustěrky umožňuje další samostatná baterie a dokovací stanice. Na jedno nabití se stěrkou umyjete až 105 m2.

Doporučená maloobchodní cena: 2 990 Kč

 Kärcher_Aku stěrka na okna Kärcher WV 5 Premium_2390 Kč rozmytí

Tlaková myčka Kärcher K 7 Premium Full Control Plus Home

Nová generace tlakových myček Kärcher K 7 Premium Full Control Plus Home nabízí pravé řešení pro dokonalou čistotu pro vaše auto, okolo domu i na zahradě. Navržena byla pro časté čištění standardního znečištění i odstranění velmi silných nečistot a dlouhodobě usazené špíny z různých povrchů. Regulace tlaku (až do 180 barů) v šesti stupních pomocí praktických symbolů na LCD displeji zajistí, že myčka využije na konkrétní povrch ten nejvhodnější tlak. Přes svůj výkon spotřebovává relativně malé množství vody 360 – 600 l/h. Na pistoli lze ovládat nejen přisávání chemie, ale i regulovat požadovaný tlak pomocí tlačítka + nebo -. S touto tlakovou myčkou nepotřebujete tlakovou vodu, je možné použít vodu z barelu nebo dokonce z potoku či rybníka. S tlakovou myčkou dodáte čistotu a lesk vašemu autu, zahradnímu nábytku, plotu, fasádě domu, ale i kuchyni či koupelně.

Doporučená maloobchodní cena: 16 990 Kč

 Kärcher_Tlaková myčka K 7 Premium Full Control Plus Home_16990 Kč_okolo domu

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz