Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 23.Leden 2019
ijournal.cz

Buďte na jaře sama sebou v nové kolekci PANDORA Rose

red Zdroj: Pandora 12.3.2017 Móda, obuv, doplňky
Na první uzarděníSPR17_SPS_SIGNATURE_ROSE_10_

Letos na jaře si nasaďte růžové brýle a podívejte se na svůj styl ve zcela novém odstínu. Staňte se svým nejzářivějším já díky žensky růžovému odstínu a dodejte svému vzhledu trochu třpytu s decentními kameny. Řada PANDORA Rose, vyrobená zručnými šperkaři z oslnivých materiálů, povznáší zodpovědně vyráběné a ručně dohotovené šperky na novou úroveň elegance. V nabídce od 16. března.
                                                                                                      Zazařte, vynikněte, buďte sama sebou.
                                                                                                     

SPR17_PAN_ROSE_MODEL_01_RGB

 
280688CZVÝRAZNÉ A ZÁŘIVÉ
Staňte se královnou díky visacím náušnicím Zářivá elegance, které způsobí revoluci ve vaší šperkovnici. Tyto výrazné náušnice ozdobené kubickými zirkoniemi se výborně hodí ke každodenním outfitům i speciálním modelům na party.

280696CZ
 380385CZ
UZLÍKY, S NIMIŽ NEZAPOMENETE
Dostaňte se do záře reflektorů díky nadčasově elegantnímu přívěsku a peckovým náušnicím Rose uzlíky lásky. Tato třpytivá dvojice ozdobená kubickými zirkoniemi podtrhne jakýkoliv oděv, v němž budete chtít zazářit, ať už v kanceláři, nebo na koktejlovém večírku.
180177
SRDCE
Jedním z kousků, které v této sezoně prostě musíte mít, je prsten Spojená láska, tvořený řadou propojených srdíček a korálkových detailů, které ozdobí váš prst.

180912CZ
VĚRNOST TVARŮM
Zůstaňte věrná svému jedinečnému stylu pomocí šperků, které jsou stejně elegantní jako vy sama. Klasický prsten a peckové náušnice ozdobené logem PANDORA a políčkem oslnivých kubických zirkonií, se dokonale hodí pro jakoukoliv příležitost, ať během dne, nebo po setmění.

180932CZ180934CZKVETOUCÍ KRÁSKY
Ozdobte své prsty křehkými tvary a třpytivými kubickými zirkoniemi prstenů z řady Okouzlující sedmikrásky. Tyto úžasné kousky zachycující nevinnou krásu skromné květiny osvěží jakoukoliv kombinaci prstenů.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora