ijournal.cz

Kam v Praze na poctivé pivo a luxusní tatarák?

red Zdroj: Restaurace Lepší časy 20.4.2015 Gastronomie

Aktuálním trendem jsou různé bezlepkové a paleo diety, syrová strava a zdravý životní styl. Občas ale není nad to zajít si s přáteli na pořádný burger a dobré pivo. Pokud nehledáte pětihvězdičkovou restauraci s textilními ubrousky, ale dobře natočený půllitr a poctivý flák masa, vyzkoušejte Vršovice. Už dva roky tam sídlí restaurace Lepší časy.

Lepsi_casy_interier_1

Tahle hospoda je ideálním místem pro sledování sportovních zápasů. K tomu vám natočí Plzeň nebo Kozla a nabídnou skvělé jídlo. Určitě vyzkoušejte burgery v domácí bulce, čerstvou novinkou je „Čtvrtkilák se sýrem“. Nebo ochutnejte slavný „Tatarák Lepší časy“, který je namíchaný podle domácí receptury a podává se s křupavými topinkami z domácího chleba. Sázkou na jistotu je pak steak z hovězí svíčkové a rumpsteak. A pokud dostanete chuť jen na něco menšího k pivu, vsaďte na hospodskou klasiku – roastbeef s rozpečenou bagetou s bylinkovým máslem nebo domácí bramborové chipsy s bylinkovým a česnekovým dresingem. Jestli vám ještě zbyde místo, zakončete tuhle parádu sladkými minikoblížky s nugátovou a ovocnou náplní s omáčkou z lesního ovoce.

Lepsi_casy_Hovezi_na_cesneku,_spenat,_domaci_houskovy_knedlikLepsi_casy_Salat_z_utopencu???????????????????????????????

Restaurace nefunguje pouze večer, stavit se můžete i na výborná polední menu. Každý den si můžete vybrat z pěti různých variant, pochutnají si tu i vegetariáni. V restauraci se čas od času konají zabijačkové hody nebo třeba steakové dny, tak nezapomeňte sledovat Facebook a webové stránky www.restauracelepsicasy.cz, abyste o všem včas věděli. Na stránkách najdete i aktuální nabídku poledního menu. 
Lepsi_casy_exterierRestaurace Lepší časy                                                    
Praha 10 – Vršovice                                                      
GSM: +420 722 995 055                                                  
e-mail: restauracelepsicasy@seznam.cz                         
www.restauracelepsicasy.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Restaurace Lepší časy