Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 24.Březen 2019
ijournal.cz

KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ AICHI ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

red Zdroj: Aichi 9.10.2017 Akce

Již 15. ročník kadeřnické soutěže AICHI vyvrcholil 3. října 2017 v prostorech Fóra Karlín v Praze slavnostním galavečerem. Vlasovou show předvedli hvězdy kadeřnického světa – rakouský kadeřník Mario Krankl a vlasový stylista Vincent Moutault z Francie. Viděli jsme také hudební vystoupení Emmy Smetany, taneční vystoupení bratrů Kristiána a Marka Mensových a samotné vyhlášení výsledků AICHI 2017! Galavečer moderoval Leoš Mareš.

Akce se zúčastnili již zmínění Leoš Mareš, Emma Smetana a dále modelky Taťána Gregor Brzobohatá, Aneta Vignerová, Kateřina Wohlmann Votavová, zpěvačka Michaela Gemrotová, Taťána Makarenko s vítězkou MISS FACE Kateřinou Kasanovou či herečka Štěpánka Fingerhutová…

Během večera byla poprvé představena nová kolekce Bomton studií Talking Heads. Podílel se na ní Art Team pod vedením Jany Langmajerové. Jako každý rok byla pro diváky přichystaná i skvělá show – přehlídka avantgardy. „U avantgardy jsme kladli důraz na zachování a zvýraznění střihových linek modelů s použitím přírodních materiálů a vzorů, jako je například peří, perly a květiny. Výsledkem je minimalistický vzhled cele kolekce,“ líčí Creative Director Jana Langmajerová.

A jak dopadly výsledky? První místo vyhrál Jan Rigó z Prahy. Druhé místo obsadila Lenka Daks a třetí Jana Jun Šrámková. Veřejnosti se nejvíce líbila proměna Olgy Dimitrasco.

 

AICHI (Art Image Change International) je unikátní kadeřnická soutěž, jejímž cílem je podporovat a rozvíjet talent kadeřníků. Letos se koná již 15. ročník. Součástí slavnostního galavečera je mimo vyhlášení vítězů také přehlídka avantgardy a nové kolekce Bomton studií a vlasová show hvězd kadeřnického světa.

 

1. místo

Jan Rigó | Lorma | Praha

Finale2017

2. místo

Lenka Daks | Salon Cool | Praha

Finale2017

3. místo

Jana Jun Šrámková | U vlásku | Brno

Finale2017 

Cena veřejnosti

Olga Dimitrasco | Salon Abigail Style | Praha

 Finale2017


1. místo – ceny v hodnotě cca 60.000 Kč

luxusní nůžky TONDEO – cca 25 000 Kč

produkty SACHAJUAN v hodnotě 7000 Kč

poukaz na stáže v Bomton Academy v hodnotě 10.000 Kč

stylery HOT TOOLS

trofej

roční předplatné časopisu GRIS

produkty Moroccan Oil

produkty Goldwell v hodnotě 3000Kč

 

2. místo – ceny v hodnotě cca 40.000,-

ERMILA – set strojků Motion – cca 10 000 Kč

produkty SACHAJUAN v hodnotě 5000 Kč

poukaz na stáže v Bomton Academy v hodnotě 7000 Kč

styler HOT TOOLS

trofej

roční předplatné časopisu GRIS

produkty Moroccan Oil

produkty Goldwell v hodnotě 3000 Kč

 

3. místo – ceny v hodnotě cca 25000 Kč

VALERA – nový revoluční fén UNLIMITED Pro – životnost 10 tisíc hodin – cca 5 000 Kč

produkty SACHAJUAN v hodnotě 4000 Kč

poukaz na stáže v Bomton Academy v hodnotě 3000 Kč

styler HOT TOOLS

trofej

roční předplatné časopisu GRIS

produkty Moroccan Oil

produkty Goldwell v hodnotě 3000 Kč

 

Cena veřejnosti – ceny v hodnotě cca 15.000 Kč

produkty SACHAJUAN v hodnotě 5000 Kč

trofej

roční předplatné časopisu GRIS

styler HOT TOOLS

produkty Moroccan Oil

produkty Goldwell v hodnotě 3000 Kč

 

TALKING HEADS

Psychedelic rock s prvky přírody jsou hlavní inspirací nové kolekce Bomton studií pro rok 2018. V 70. letech došlo k míšení rockové muziky, vycházející z blues, s rostoucím vlivem hippies. Tím vznikl jedinečný styl oblékaní a účesů, který ovlivňoval tehdejší mladou undergroundovou generaci a dnes se znovu stává inspirací. V kolekci je plno různorodých textur. Uhlazený až mokrý look, který je kombinován se suchou vlnitou strukturou, afro vlny i extrémně rovné vlasy, které začínají být znovu oblíbené. Provokativní odstíny blond či příjemné hnědé tóny ve vlasech dotvářejí celkový dojem z kolekce.

Vlasy Bomton Art team | Fotografie Matúš Tóth | Make-up Ivana Tokárska | Styling Tereza Kytková

 

EMMA SMETANA

Emma Smetana je česká herečka, muzikantka a moderátorka. Do svých šesti let žila v Paříži, další čtyři roky ve Štrasburku. Od března 2017 rozšířila moderátorský tým internetové televize DVTV na portálu Aktuálně.cz. Rozhovory vede v anglickém nebo francouzském jazyce. Od šesti let hraje na klavír. V roce 2012 založila vlastní kapelu nesoucí její jméno, ve které zpívá a hraje na klavír a kytaru. Před rokem spojila síly s producentem Jiřím Burianem (Southpaw, Republic Of Two) a výsledkem je album What I´ve Done. Z něho pochází i oblíbený singl „No Fire“, který se po uvedení dostal do Trendů na serveru YouTube a dočkal se i rotace na rádiu Evropa 2. Její skladby v sobě mísí naléhavost bondovských soundtracků, beatlesácké melodie a  r ‚n ‚b  rytmiku.

MAREK A KRISTIÁN MENSOVI

Ikonické duo Marek a Kristián Mensovi. Nadějní umělci a známé tváře tanečního světa. Bratři se věnují breakdance neboli breaku či bboyingu téměř deset let a s jejich taneční skupinou Opatow Flavours objíždějí battly po celé Evropě.

Mladší z bratrů – tanečník a světové uznávaný moderní umělec a ilustrátor – Kristián neboli Kriss se specializuje na experimentální a abstraktní taneční styl, jeho flexibilita nezná mezí.

Marek – Marson, zaujme nekonečnými kombinacemi, které jeho tělo nabízí. Jeho triky vás bezesporu zvednou ze židle.

MARIO KRANKL

Světový kadeřnický šampión Mario Krankl je jedním z nejvýraznějších rakouských kadeřnických osobností. Na kadeřnické scéně je ho všude plno. Krankl vytváří účesy na focení módních časopisů a spolupracuje se známými módními fotografy. Česal pro Germany`s Next Top Model a pracuje také na módních show předních návrhářů. Od roku 1990 pracoval na kreativních projektech společnosti Goldwell, pro kterou prezentoval trend a interpretace během show a workshopů v téměř 40 zemích. Jeho jedinečné střihy a barevné výtvory, výčesy a avatngardní účesy jsou světovou senzací. Kranklova schopnost určovat trendy je něco, co mohl nadále předávat jako Goldwell Global Master v mezinárodním týmu Color Zoom Team, se kterým se podílel na mnoha trendových kolekcíh značky během posledních několika let. Jeho přístup je vysoce moderní a přivádí všechny kadeřníky a umělce na celém světě k úžasu. Právě proto je jednou z nejkreativnějších tváří firmy Goldwell.

VINCENT MOUTAULT

Na finálový večer soutěže AICHI 2017 přijal pozvání přední francouzský kadeřník Vincent Moutault. Jako vlasový stylista Davines patří ke světové špičce. Má jediný cíl: dosáhnout krásy, elegantního stylu a smyslnosti. V roce 2013 se zúčastnil World Tour of Paris, dnes vede přední show a semináře v evropských zemích a je uznáván především pro svou vášeň k práci.

 

Finalisté AICHI 2017

1 Sabina Gajarská | International Brno | Brno

2 Pavel Provazník | Kouzelné zrcadlo | Hodonín

3 Dominika Reslerová | Paul Mitchell Academy | Praha

4 Regina Růžičková | Hair Salon Regina Růžičková | Šumperk

5 Lucie Baroňová Sýkorová | Florian Hair | Praha

6 Dagmar Popová | Ateliér Dagmar Popová | Hradec Králové

7 Lenka Daks | Salon Cool | Praha

8 Lenka Kalová | Hair.cut | Brno

9 Jana Jun Šrámková | U vlásku | Brno

10 Olga Dimitrasco | Salon Abigail Style | Praha

11 Jan Rigó | Lorma | Praha

12 Sylvie Kluwe | Hair studio Smaragd | Brno

 

Porota AICHI 2017

Taťána Gregor Brzobohatá
Miss World, modelka, herečka, tvář mnoha světových značek. Zakladatelka nadace Krása pomoci a mezinárodní lídr mladé generace, reprezentuje český neziskový sektor v OSN.

Jan Hlaváček
Spolumajitel kadeřnického salonu Hairthusiasts. Vítěz HDA v kategorii Cena veřejnosti. Od roku 2017 je ambasadorem pro značku Schwarzkopf Professional.

Karel Dražan
Redken Color Artist technolog a majitel studia Miracle v Českých Budějovicích.

Jitka Kočová
Vítězka loňského ročníku kadeřnické soutěže AICHI.

Martin Tyl
Jeden ze zakladatelů kadeřnického salonu New You. Držitel platinového certifikátu ve Wella Academy. Pravidelně pracuje na spoustě módních přehlídek, videoklipů, televizních show, módních editorialů i reklamních kampaní. Pečuje o vlasy mnoha mediálně známým osobnostem.

Robert Starý
Majitel salonu Robert Starý. Držitel hned několika cen HDA. Nominován mezi top 10 světových kadeřníků v kategorii Pánský komerční účes. Ambasador Kevin Murphy pro ČR a SR.

Martin Loužecký
Spolumajitel kadeřnického salonu Hairthusiasts. Držitel ceny HDA v kategorii Objev roku, Cena veřejnosti a Dámský komerční účes Praha. Od roku 2017 je ambasadorem pro značku Schwarzkopf Professional.

Filip Vaněk
Hvězdný stylista. Pravidelně pracuje pro magazíny Harper’s Bazaar, Esquire, Dolce Vita, ČiliChilli, Story, Glanc, Elle, Luxury Guide, Juicy, Vlasta, OK Magazine. Filip Vaněk stojí například za vzhledem Leoše Mareše.

Ivana Tokárska
Profesionální vizážistkalogo

Matúš Tóth
Profesionální fotograf

Lucie Skotnicová
Šéfredaktorka Gris Magazine

Stanislava Rašínová
Zástupce ČTK

Yveta Mazánková
Zástupce magazínu Linda

Eva Švoňavová
Zástupce Vlasy vizáž SK

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aichi