ijournal.cz

Jolana Voldánová a Bára Vaculíková ve spolupráci s Misha|hair studio

red Zdroj: Misha/hair studio 3.7.2015 Krása a zdraví

Misha|hair studio ukázalo ve spolupráci s Jolanou Voldánovou a Bárou Vaculíkovou novou vlnu, na které se poveze již od podzimu celý kadeřnický salón.

Jolana Voldánová

Focení s oběma celebritami, které proběhlo tento týden, ukazuje jak je možné změnit zažité a ukázat nové a netradiční. Majitelka salonu Misha|hair studio a zároveň tecni art ambasadorka pro L’Oreal Česká republika, Misha Čadková, vytvořila pro Jolanu a Báru nový styling, při kterém použila přípravky z nové řady L’Oreal Proffesionals. Dlouholetá spolupráce obou celebrit s Misha|hair studio, znalost textury vlasů a jejich vlastností umožnila Mishe pohrát si s jejich úpravou a vytvořit netradiční a nový vzhled.

Snímek_obrazovky_2015-06-27_

„Mým cílem  bylo vytvořit nečekanou změnu vzhledu obou celebrit, které jsou našimi dlouholetými klientkami. Zpravidla se snažíme vcítit se do potřeb našich zákazníků,  zvolit styling, který vyjadřuje jejich životní styl, styl oblékání a povahu. Pro tuto příležitost jsem šla trochu proti proudu a zvolila vzhled netradiční, který byl nový jak pro Jolanu tak pro Báru,“ řekla Misha Čadková, majitelka studia a držitelka zlaté medaile z Londýnské Royal Albert Hall z mezinárodní vlasové soutěže.

jolana_s_mishoumishabara_-cela_postava Spolupráce s Jolanou a Bárou trvá již několik let. Obě celebrity, byť každá z úplně  jiného soudku, jsou věrnými klientkami a s Misha|hair studio spolupracují již  dlouhou dobu.

 Misha|hair studio oslaví 15. září 2015 osm let.

 Připraveny jsou novinky včetně prezentace a spolupráce s Kerastase, rekonstrukce  salonu a spousta dalšího. 


 Svým luxusním pracovním prostředím, profesionálními službami a kvalitními  vlasovými prostředky, se Misha|hair studio studio řadí mezi jedno z nejprestižnějších  vlasových studií v Praze.

 
Misha|hair studio, nám. Míru 16, Praha 2 – Vinohrady, tel.: 222 511 995

http://www.mishahairstudio.com/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Misha/hair studio