ijournal.cz

Jiří Krampol rozesmál obyvatele Nové Pece a Horní Plané

25.9.2022 Celebrity

Známý herec, dabér a bavič Jiří Krampol přijal pozvání na besedu v lipenských obcích. Navázal tak na tradici novopeckého starosty Martina Hrbka, který se rozhodl, že Nové Peci vrátí bývalý kulturní život. Ten zde, ostatně jako v jiných obcích, ustal kvůli covidu. Prvním počinem byla beseda s písničkami Petry Černocké a jejího manžela Jiřího Pracného, poté následovala ve stejném stylu beseda s Marcelem Zmožkem a jeho ženou Petrou. „Záměrem těchto akcí není jen pobavit místní obyvatele, ale také to, aby se setkávali,“ uvádí Martin Hrbek.

akce lipensko
Při poslední besedě obyvatelé vyjádřili přání, aby dalším pozvaným byl herec Jiří Krampol. Domluvil jsem se tedy s rodačkou z Nové Pece Helenou Váňovou, která besedou s umělci provádí a ona pana Krampola zajistila.

Helena Váňová a Jiří Krampolakce lipenskoVideo z besedy zde:
https://www.youtube.com/watch?v=jv_s5AX_neo&t=45s


Protože se o besedě dozvěděl starosta Horní Plané, projevil o besedu také zájem. Jiří Krampol na to, že tyto končiny navštívil poprvé, strávil na Lipensku téměř celý den. V obou obcích odpovídal na otázky obecenstva, poskytl autogramiádu a velmi ochotně se vyfotil s každým, kdo měl zájem. „Na panu Krampolovi, kterého jako herce a dabéra obdivuji, se mi velmi líbil jeho přátelský přístup k publiku. S místními si povídal a smál se tak, jako by nebyl celebritou, ale docela obyčejným člověkem. To mnohé příjemně překvapilo a budeme rádi, když se v našich končinách zase ukáže,“ uzavřel starosta Horní Plané Jiří Hůlka.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Helena Váňová Production