Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 23.Leden 2019
ijournal.cz

Ještě více luxusu a relaxace v Aquapalace SPA & Wellness

red Zdroj: www.aquapalace.cz 24.3.2017 Krása a zdraví, Zajímavosti

Aquapalace Resort Prague nabízí pro klienty SPA & Wellness příjemné relaxování v Tea baru. Okouzlující prostředí je vybavené luxusním designovým nábytkem, kde si můžete vychutnat výjimečnou chuť prémiových čajových směsí světoznámé značky Kuzmi Tea.

Aquapalace

„Aby si u nás naši klienti mohli ještě více vychutnat onen blahodárný svět krásy a relaxace, který jim u nás nabízíme, připravili jsme pro ně tuto novou relaxační místnost, kde se po uvolňující masáži či kosmetické proceduře budou moci doslova ponořit do světa výjimečných chutí a vůní a ještě déle relaxovat u některého z mnoha desítek prémiových čajů připravovaných z těch nejvybranějších směsí,“ říká manažerka SPA & Wellness Zuzana Škoríková.

V novém Tea baru si budou moci klienti vychutnat zejména novou řadu čajů Kusmi Tea s příhodným názvem Wellness, která má prokázané pozitivní účinky na lidské zdraví a organismus. „Patří sem např. směs jihoamerického povzbuzujícího čaje maté, zeleného čaje a citronové trávy pro očistu i osvěžení těla s názvem Detox. Čajová směs BB Detox přezdívaný „nápoj krásy“ má zase blahodárné účinky na bezchybný vzhled a hydrataci pleti. Pro povzbuzení smyslů jsou tu výtečné směsi černého čaje s kořením jménem Sweet Love nebo Boost, v němž maté a zelený čaj doplňují tóny skořice, zázvoru a bergamotu. A to není zdaleka vše,“ láká k ochutnávce sortimentu nového Tea baru Zuzana Škoríková.

Kusmi Tea

Nový Tea bar je již plně v provozu a je otevřen denně od 9:00 do 21:00 hodin. Je určen zejména klientům SPA & Wellness, jehož je součástí. „Najdete ho jen pár kroků od recepce našeho SPA. Díky tomu bude moci sloužit i pro komfortnější odbavení přicházejících klientů, kteří zde budou moci pohodlně počkat na svoji proceduru,“ dodává Zuzana Škoríková.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.aquapalace.cz