ijournal.cz

Jarní soutěž o paletku Paradise s krásnými svěžími barvičkami

red Zdroj: Barry M 21.3.2020 Soutěže

ilustrační Barry M
Kultovní značka dekorativní kosmetiky Barry M vznikla ve Velké Británii a nese právě jméno svého zakladatele. Důležitou předností je netestování na zvířatech, je vegan friendly. Nabízí bohatý sortiment od očních stínů, rtěnek, pleťových sér, štětců na make-up, dále peelingy, voděodolné řasenky, až po třpytky na tělo a laky na nehty ve výrazných barvách.

V naší jarní soutěži můžete vyhrát „Paletku pro líčení očí Barry M Paradise“, která Vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

VlastnostiParadise_Baked_Eyeshadow_Palette

  • zvýrazňuje oči
  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • snadno se nanáší

Efekt

  • matný, metalický


Složení

  • veganský produkt


Použití

Nanášejte na oční víčka přiloženým aplikátorem nebo konečky prstů

Dostupnost
Všechny produkty značky Barry M jsou dostupné v síti prodejen Rossmann a na Notinu za příznivou cenu, konkrétní paletka Barry M Paradise je v hodnotě 479 Kč

Soutěžní otázka
V jaké dekádě (nebo v roce) vznikla kultovní britská značka dekorativní kosmetiky Barry M a kolik odstínů najdete v paletce očních stínů s jarními barvami , o kterou soutěžíte?

Nápovědu naleznete na např. v našem článku, zde odkaz


http://www.ijournal.cz/barry-m-jedinecnost-a-originalita-ve-svete-dekorativni-kosmetiky/

nebo na facebookovém profilu

https://www.facebook.com/barrymczofficial/

SParadise_Baked_Eyeshadow_Paletteprávnou odpověď pošlete nejpozději do 31. března 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Barry M. Tři výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry. Přejeme hodně štěstí v tomto nelehkém čase!Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barry M