ijournal.cz

Jarní kolekce PIETRO BRUNELLI

red Zdroj: Pietro Brunelli 13.5.2015 Móda, obuv, doplňky

Dynamická, sofistikovaná, atraktivní. Taková je jarní kolekce italské značky Pietro Brunelli. Je skutečně jedinečnou oslavou ženskosti. Slibuje sexapeal nejen modelkám nosícím velikost 34, ale také skutečným ženám, s reálnými křivkami.

jeggingsPůvodně mateřská móda se stala tak oblíbenou, že nová řada nabízí také netěhotenské oblečení – na večírek, na obchodní jednání, kamkoliv, kde budete potřebovat vypadat perfektně.

Značka Brunelli je adaptabilní móda, která se přizpůsobí změnám, jimiž ženské tělo v průběhu celého roku prochází. Od zimních plnějších křivek, po letní tělo, připravené do plavek. Značka Pietro Brunelli se snaží na módu dívat novým, neotřelým způsobem. Filozofií značky totiž je, že by to mělo být právě ženské oblečení, které se přizpůsobí křivkám, ne naopak. Vybírejte kvalitní kousky, které s vámi vydrží déle, než jedno období!

Hýčkejte své tělo luxusními materiály, pomáhajícími vám za všech okolností vypadat skvěle. Vítejte doma, konečně jste našla značku, která vašemu tělu opravdu rozumí! 


Čím potěšíte nastávající maminku?

tričkoTěhotenství je opravdu jiný stav. Takže můžete odpovědět, že ničím, že rozhodně nevíte, co by dnes vaší těhotnou kamarádku potěšilo, že možná máte bříško vy a na nic nemáte náladu. Nebo třeba naopak máte jasno: Radost těhotné udělá jedině hořká čokoláda, kyselé okurky a pizza. Pokud možno, vše najednou.

Pokud se chystáte na návštěvu a chcete dorazit s originálním dárkem, zapomeňte okamžitě na výše uvedené a pořiďte své známé něco na sebe. Každá maminka ráda upozorní na svůj stav a v kolekci Pietro Brunelli najdete dokonalá trička s věčnou otázkou, New York Boy or Girl, Pietro Brunelli, 1 320,- Kč.

Skvělým detailem, který pobaví, jsou skutečné tkaničky na vyobrazení tkaniček.

Pobavte nastávající maminku originálním a pohodlným trendy dárečkem, který jí bude sloužit i v době, kdy přivede miminko na svět, jako pohodlná noční košile.

Kolekce (nejen) těhotenského oblečení Pietro Brunelli a dalších doplňků je k zakoupení v butiku v ulici V Kolkovně 4, Praha 1.

Více na www.pietrobrunelli.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pietro Brunelli