ijournal.cz

Jak to mají naše VIP ženy s líčením?

red Zdroj: a foto: Dior 18.10.2014 Společenské akce a události

Líčí se naše VIP rády? Líčí se samy nebo mají osobní vizážisty? A bez čeho by neodjely na pustý ostrov? To vše jsme se dozvěděli na druhém ročníku soutěže Dior Douglas Make up Star, jejíž finálové kolo se opět konalo v Centru Chodov. Nenechaly si ho ujít ani Lenka Vlasáková, Daniela Šinkorová, Vlastina Svátková, Jana Stryková, Linda Rybová, Míša Maurerová, Lucie Křížková-Váchová, Veronika Kubařová a Eva Josefíková. Své obličeje si nechaly při té příležitosti hýčkat talentovanými make-up artisty. Akci moderovala Karla Mráčková.

Diorky

Jadore

Dioru se ve spolupráci s parfumerií Douglas povedlo shromáždit jejich nejlepší make-up artisty, kteří v soutěži poměřili své síly a z již krásných dam udělali bezchybné bohyně.

Na akci byly také představeny novinky podzimu letošního roku – velmi luxusní a nejoblíbenější vůně Francouzek J’adore, Rouge Dior Balm - rtěnka, která je desetkrát bohatší na přírodní složky než klasické rtěnky a v neposlední řadě dokonalý rozjasňující make-up Diorskin Star s očním korektorem Diorskin Star.

Lenka_Vlasáková

Něžná tvář Lindy Rybové, kterou zřídkakdy vidíme výrazně nalíčenou, v rukou Dior make-up artistů získala punc dokonalosti. „Při výběru kosmetiky mi záleží na tom, aby byla šetrná jak ke mně, tak k našemu okolí. Když už se líčím, tak velmi jemně a neobešla bych se bez balzámu na rty. Rtěnku používám až poslední dva roky, ale když si něco oblíbím, jsem tomu věrná a v případě, že je to přesně to, co potřebuji, jsem ochotna si i trochu připlatit,“ svěřila se krásná Linda Rybová.

Linda_Rybová

„Líčím se každý den, protože mně to prostě baví! Ale času mi stačí málo, protože už se znám. Když jsem ve spěchu, nalíčím se i v autě cestou do práce. Bez řasenky, rtěnky, lesku na rty, tužky na oči bych se neobešla,“ přiznala Daniela Šinkorová, kterou snad nikdy nikdo neviděl neupravenou a nenalíčenou. Prostě opravdová dáma, která ví, co jí sluší, s čímž nezůstává pouze u líčení. „Mám od Diora spoustu bot, kabelky, parfémy i dekorativní kosmetiku. Miluji jejich limitované kolekce, jako třeba stíny, lesky na rty, které mají zábavné balení často s nějakou přidanou hodnotou. Za svoji nejkrásnější zkušenost s Diorem považuji to, že jsem si dvakrát v jeho šatech přebírala cenu TýTý,“ dodala.

Daniela_Šinkorová

Míša Maurerová má na líčení velmi osobitý názor a prozradila svůj jednoduchý recept, který považuje za základ pro mladistvě vypadající tvář: „Nejlepší make-up je pořádně se vyspat a poté používat velmi kvalitní krémy. To je základ, bez něhož se nedá stavět. A co se týče líčení, snažím se líčit tak, aby to skoro nebylo poznat a abych vypadala co nejpřirozeněji. To ale platí jen v mém osobním životě. V práci samozřejmě musím respektovat požadavky, které jsou na mé role kladeny.“

Michalela_Maureová

Trendy poslední doby udávají spíš přirozený vzhled, a proto se i Eva Josefíková snaží líčit tak, aby její pleť byla dokonalá, sjednocená, ale co nejméně strojená a umělá. „Do patnácti let jsem se nelíčila, rodiče tomu nebyli úplně nakloněni. Na střední škole jsem se pak líčila každý den, a to hlavně hodně černé linky a hodně růže na tváře. Díky bohu jsem brzy poznala, že méně je více. Při výjimečných příležitostech si vyjdu silně nalíčená, ale z reakcí svého okolí jsem odtušila, že mě mají raději přirozenou,“ což je v případě Evy díky její andělské tváři naprosto pochopitelné.

Eva_Josefíková

Veronika Kubařová je naopak fanouškem extravagantního líčení, i když jej v osobním životě příliš nepraktikuje. „Líčení mám moc ráda a užívám si ho hlavně v divadle na jevišti. Tam se také můžu líčit sama, takže si občas vyzkouším i něco odvážnějšího, což bych se v civilním líčení neodvážila,“ řekla pod rukama profesionální vizážistky Veronika. A to je možná škoda, protože Veronika je tmavý typ a těm výraznější líčení, jak je patrné i z fotografií, velmi sluší.

Veronika_Kubařová

Pro Janu Strykovou je prý nejdůležitější volba správného a kvalitního make-upu a přípravků na odličování. „Od značky Dior používám už roky oční stíny, které jsem dostala od kamarádky k narozeninám. Vzhledem k tomu, že mám velmi citlivou pleť, jsem ochotná si za kosmetiku v každém případě připlatit,“ uvedla Jana Stryková, pro níž je líčení hlavně pracovním prostředkem.

Jana_Stryková
 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Dior