ijournal.cz

Křest knihy spisovatelky Terezy Čihákové „Co muži dali a vzali“

red Zdroj: a foto: Coco bar 19.10.2014 Společenské akce a události
„Co muži dali a vzali“. Jde o první knihu mladé a rozhodně jedné z nejkrásnějších českých spisovatelek Terezy Čihákové.
… a hned to vypadá na obrovský úspěch. Momentálně se chystá její zfilmování, kterého by se měl ujmout Juraj Jakubisko, jeden z kmotrů knihy.

Tereza svojí prvotinu s názvem Co muži dali a vzali pokřtila ve velkém stylu v pražském klubu Coco. Kromě Jakubiska ji přišel podpořit Karel Gott, Alexander Hemala nebo Agáta Prachařová. Další očekávaný kmotr, spisovatel Vladimír Páral kvůli vážným zdravotním problémům bohužel svoji účast zrušil.

křest s Jakubiskovými
 

A co muži dali a vzali samotné spisovatelce nebo Agátě Prachařové? „Muži nám někdy berou dětskou naivitu. A co nám dávají? Strašně moc. Berou mnohem méně než dávají, tím jsem si jistá,“ prozradila Tereza Čiháková, která nechce prozradit, zda je momentálně šťastná ve vztahu. „O tom bych nerada mluvila. Ale jednoho důležitého muže vedle sebe mám. Malého syna,“ dodala. 

křest s Karlem Gottem


Jak je na tom Agáta? „Nevzali mi vůbec nic a dali mi sperma a mám z toho hezkých chlapečka,“ prozradila v pražském Coco baru Agáta. O svobodu naopak kvůli ženám přišel moderátor večera Alexander Hemala. „Ženy mi vzali svobodu, ale já to tak neberu. Jsem několik desítek let štastně ženat a na ostatní ženy se už můžu jen dívat. Bez žen by nebyl život vůbec plastický, byl by zploštělý, fádní. To bych si připadal, že jsem v patnácti narukoval na vojnu a zůstal tam až do důchodu, kdyby žen nebylo,“ prozradil Hemala. „Povídali jsme si o tom s Karlem Gottem a bylo by to na knihu, co nám ženy vzaly. Ta by byla hrubší než ta, co nám dali,“ dodal kmotr knihy Juraj Jakubisko.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Coco bar