ijournal.cz

Indulona Original – oficiálně certifikovaná i pro dětskou péči

red Zdroj: www.indulona.cz 19.12.2017 Krása a zdraví

Krémy z řady Indulona Original obstály v přísných testech bezpečnosti a získaly certifikát pro péči o dětskou pokožku. Jako jedny z mála krémů a mlék na trhu neobsahují žádné konzervační látky, a jsou tak ideální pro nejcitlivější typy pokožky. Mezinárodní instituce EUROFINS BEL/NOVAMANN dokonce zařadila krém Indulona Original mezi 2 % nejkvalitnějších krémů na trhu, které kdy byly v laboratoři testovány. Značka Indulona vstupuje na nový trh dětské kosmetiky.

Dárková_sada_Indulona_Original
Krém Indulona Original se v dermatologii doporučuje už desítky let. Není tajemstvím, že jím ošetřují pokožku novorozenců ihned po narození v řadě nemocnic v České republice a na Slovensku. „Modrou Indulonu jsme si zvykli používat na oddělení pro promaštění kůže u dětských pacientů. Je třeba vyzdvihnout její vyvážené složení z kvalitních surovin, bez zbytečných ingrediencí a zejména konzervačních látek,“ říká MUDr. Zuzana Velická, CSc., zástupkyně přednosty Dětské dermatologické kliniky DFNsP v Bratislavě.

Dermatologové doporučují

V červnu 2017 značka Indulona uskutečnila průzkum a oslovila celkem 100 českých a slovenských dermatologů. Výsledkem bylo zjištění, že Indulonu Original svým pacientům doporučuje 95 % dotázaných. Většina z oslovených lékařů ji doporučuje dokonce až dvěma třetinám svých pacientů. Nejen tato zjištění motivovala zástupce značky ke snaze získat certifikát bezpečné kosmetiky pro děti.

Indulona OriginalAtestace Indulony Original

Výroba značky Indulona podléhá pravidelné a důkladné kontrole, hodnocení a testování. „Všechny druhy krémů z našeho farmaceutického závodu jsou dermatologicky testované. Pravidelně hodnotíme chemické, fyzikální a mikrobiologické vlastnosti. K získání atestace kosmetiky jako vhodné pro děti bylo však třeba vykonat posouzení v externí, akreditované zkušební laboratoři,“ vysvětluje MUDr. Richard Král, Director of Cosmetics Sales & Marketing Saneca Trade, s. r. o.

Testování řady Indulona Original realizovala renomovaná mezinárodní společnost EUROFINS BEL/ NOVAMANN*. Certifikace spočívá v testování velkého množství parametrů. Kromě složení a rozboru fyzikálních, chemických vlastností a stability zahrnuje například i toxikologický profil látek, mikrobiologickou kvalitu, stopové množství látek, test dráždivosti očí, ale i studii na skupině dobrovolníků. Výsledkem je osmistránková Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku k oběma testovaným produktům. Krém a tělové mléko Indulona Original po všech stránkách vyhověly požadavkům na kosmetiku vhodnou pro děti.

Bezmála 70 let všestranné péče

Indulona patří mezi kultovní značky a její příběh se píše téměř 70 let. Je lídrem kategorie krémů na ruce v ČR. Ročně se vyrobí bezmála 6 milionů krémů a během jedné minuty se v závodě za přísných podmínek farmaceutické kvality vyrobí 110 kusů krémů. Minulý rok se spolu s uvedením řady tělových mlék na trh stala Indulona plnohodnotnou kosmetickou značkou. V budoucnu by značka svým zákazníkům chtěla přinést i další nové produkty, které budou odpovídat jejich specifickým potřebám. 


Péče na Vánoce i po celý rok                           

Nejoblíbenější řady produktů jsou v letošním roce poprvé v nabídce také jako dárkové sety. Vánoční set Indulona Original je k dostání ve variantě s krémem na ruce (85 ml) a tělovým mlékem (250 ml). Udělat radost lze ale i třídílnou sadou, kterou doplňuje ještě univerzální krém v cestovním balení (75 ml). Vánoční balení s třemi produkty je nachystané také ve verzi s Indulonou měsíčkovou.  Dárková_sada_Indulona_měsíčková

Více informací se dozvíte na www.indulona.cz, FB: Indulona CZ, Instagram: indulona_official.

Bližší informace o společnosti Saneca Pharmaceuticals najdete na www.saneca.com.

*Společnost je autorizovaná ŠÚKL jako kontrolní laboratoř pro potřeby farmaceutických výzkumů v oblasti mikrobiologického hodnocení léků a disponuje též osvědčením Správné laboratorní praxe.


Zapište do pokožky miminka jen to krásné

Jedinečný krém a tělové mléko Indulona Original získaly certifikaci pro péči o nejjemnější dětskou pokožku. Unikátně jednoduché a čisté složení bez konzervačních látek dodá choulostivé pokožce děťátka potřebnou regeneraci, chrání ji před vnějšími vlivy, obnovuje bariérovou funkci kůže a zároveň dodává přirozenou vláčnost.

Doporučená cena:Indulona

Krém na ruce (85 ml): 44,90 Kč

Tělové mléko (250 ml): 99,90 Kč

Tělový krém (250 ml):  129,9 Kč

Tělový krém cestovní balení (75 ml): 44,90 Kč


Více informací na www.indulona.cz,
FB: Indulona CZ, instagram: indulona_official

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.indulona.cz