ijournal.cz

I AM BOLT – příběh, který inspiruje generace

red Zdroj: Puma 28.11.2016 Film

DOKUMENT O MUŽI, KTERÝ STOJÍ ZA OLYMPIJSKÝM TROJITÝM ZLATÝM HATTRICKEM

I AM BOLT zachycuje nejrychlejšího muže světa při tréninku, cestách, závodech a relaxaci. Film přináší divákům jedinečný pohled do života olympijské a sportovní legendy, nejlepšího přítele, týmového kolegy a syna. Do kin po celém světě přichází 28. listopadu.

Diváci vůbec poprvé uvidí, jaké je být Usainem Boltem, a nahlédnou do všech aspektů jeho života na trati i mimo ní – od vyčerpávajícího tréninkového plánu, hlavních překážek a výzev, s nimiž se potýkal, aby dosáhl svých snů na světové scéně, až po svůj čas s přáteli a rodinou.  

IAMBOLT_foto

Díky archivním záběrům z Usainova mládí, důvěrným rozhovorům s jeho nejbližšími – rodiči, nejlepšími přáteli, agenty, trenéry a sportovními kolegy – a fascinujícím záběrům, které natočil sám v průběhu své kariéry a života, nabízí film I AM BOLT intimní portrét globálně zbožňované ikony.

V komentáři k nadcházející premiéře Usain řekl: „Mým cílem při tvorbě tohoto filmu je ukázat lidem, jaký můj život doopravdy je… Čím jsem prošel, abych se dostal tam, kde jsem dnes, mé vzestupy a pádya pohled na to, co si myslím a cítím. Znám hodně lidí, kteří mají pocit, že už mě znají, ale těším se, až všichni uvidí mé skutečné já ve filmu I AM BOLT.“

Trojnásobný zlatý olympijský vítěz zažije svůj debut na stříbrném plátně v pondělí 28. listopadu při světové premiéře filmu, jíž se osobně zúčastní, na Leicester Square v Londýně zatímco diváci v kinech po celém světě si budou moci užít exkluzivní rozhovor s Usainem, který jim bude zprostředkován po promítání.

IAMBOLT_foto_(2)

I AM BOLT byl natáčen během mistrovství světa v Pekingu, olympijských her v Riu a Londýně, v Německu a na Jamajce. Film pochází z produkce Fulwell 73, tvůrců uznávaných dokumentů Class of ‘92 a In the Hands of the Gods,  ve spolupráci s Doyen Global. Film I AM BOLT spolurežírovali Gabe Turner a Ben Turner, produkoval Leo Pearlman, výkonnými producenty jsou Simon Oliveira, Matthew Kay, Ricky Simms a Nugent Walker. Snímek je distribuován mezinárodně společností Universal Pictures Home Entertainment Content Group.

www.iamboltfilm.com

UK Certificate: PG 

Sledujte @iamboltfilm na Facebooku, Instagramu, Snapchatu and Twitteru 

 

NOVÝ TRAILER – EMBED KÓD: <iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/wyqfDcB6ZtU“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma