ijournal.cz

Andrea Verešová jako božská Angelika

red Zdroj: Institut krásy 28.11.2016 Celebrity

Plzeňský Institut Krásy uspořádal pro své klienty již 14. ročník Halloween párty. Hvězdou večera se již tradičně stala top modelka Andrea Verešová v kostýmu Angeliky, markýzy andělů. Restaurace Golden Fish hostila ale také zpěvačku a herečku Světlanu Nálepkovou, která přišla ve své roli mexické malířky Fridy. 

 Verešová

Večer v plzeňské restauraci Golden Fish byl zasvěcen oslavám Halloweenu. Své 14. narozeniny zde originálně oslavila prestižní klinika estetické medicíny Institut Krásy. Večírek byl především poděkováním všem klientům za jejich přízeň, ale sterilní prostředí kliniky opustili také lékaři a i oni přišli v zajímavých kostýmech. Například cévní chirurg kliniky MUDr. Libor Dvořáček vyvedl celou svou rodinu v dokonalých kostýmech Addams Family. O tom, že klinika nabízí skutečně exkluzivní služby není pochyb už proto, že dlouholetou spokojenou klientkou je i úspěšná top modelka Andrea Verešová, která své tělo ráda hýčká. Na večírek se nemohla opomenout vybavit jedinečným kostýmem. Pro letošní ročník si Andrea vybrala božskou Angeliku, markýzu andělů. „Postava Angeliky je pro mě ztělesněním čisté krásy a celkově šedesátá léta byla úchvatná,“ říká Verešová.Když mě kamarádka a ředitelka estetických center Petra Nováková pozvala, slíbila jsem jí, že i letos zvolím originální kostým.

K dokonalosti mě pak na místě dotvořily profesionální maskérky z Institutu Krásy, do jejichž rukou svěřuji pravidelně svou vizáž před každou důležitou akcí,“
dodává Andrea. Všechny přítomné zajímalo, kde má božská markýza svého hraběte Joffreyho de Peyraca. Na akci měl tradičně doprovodit Andreu manžel, ale ten bohužel onemocněl a tak doprovod modelce dělala kamarádka a pořadatelka akce Petra Nováková, v roli sexy herečky Marilyn Monroe. „Na klinice klienty zkrášlujeme a dnes jsme je tady tak trochu znetvořili halloweenským make-upem,“ usmívá se ředitelka Institutu Krásy Petra Nováková.

v maskách 

Na akci dorazila i Světlana Nálepková s partnerem Václavem. Zpěvačka a herečka nakráčela ve své divadelní roli. Frida Kahlo opustila jeviště a vyrazila ruku v ruce se svým manželem Diegem na plzeňskou halloween párty. „Pro mě je kostým Fridy už za ta léta hraní přirozený, ale pro Václava byl převlek Diega premiérou a působil v něm dost legračně,“ říká Nálepková. „Líbí se mi myšlenka, že zrovna zkrášlovací centrum pořádá párty na kterou je vstup převážně ve strašidelných maskách,“ dodává Světlana Nálepková. Přítomné dámy se mohly nechat unést pánskou modní přehlídkou spodního prádla, kde se na místo klasických modelů procházeli sportovci, a tak bylo opravdu na co koukat a pány potěšila zase hra pokeru. V rámci bohatého programu vystoupila taneční skupina Diamonds Dance Group a místní kapela Anakonda Benda známá repertoárem výhradně českých hitů pak rozproudila hosty do tance. Smilebox posloužil všem co si z jedinečného večera chtěli uchovat vzpomínku v podobě originální fotografie a na konci večírku nechyběla tombola složená převážně z luxusní nabídky Institutu Krásy.

 party

Institut Krásy zahrnuje Medical Institut a Salon Andělské Krásy. Společně představují největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji. Klinika nabízí maximální komplexní péči o tvář, tělo, ale i celkové zdraví, se zárukou vysoké úrovně služeb po stránce odborné i kvalitní péče. Pravidelnou klientkou plzeňské kliniky je kromě top modelky Andrey Verešové, také Zorka Hejdová, Světlana Nálepková nebo Gabriela Partyšová. Pod vedením ředitelky Petry Novákové se lékaři estetického centra Medical Institut pyšní dlouholetou praxí ve svém oboru jak v České republice, tak i na stážích v zahraničí. Více informací naleznete zde: www.institutkrasy.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Institut krásy