Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Hvězdou se spol. ROSSMANN a HENKEL můžete být i Vy, zapojíte-li se do hry o lákavé ceny

red Zdroj: Rossmann 14.9.2014 Koktejl

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN představila se značkou Schwarzkopf vítěze soutěže „Kupte barvy Schwarzkopf za akční ceny a vyhrajte nákupy se stylistou a kapesné 10 000 korun“.Šťastnou výherkyní se stala paní Silvia Tomiováz obceLudgeřovice nedaleko Ostravy. Cena byla předána 28. srpna 2014 v prodejně ROSSMANN na Praze 4. Výherkyně si odnesla kapesné v hodnotě 10 000 Kč a možnost strávit den plný nákupů s přední českou stylistkou,užít si styling a úpravu vlasů od profesionálního kadeřníka a oběd v luxusní restauraci.

ROSSMANN_Schwarzkopf_predani

O soutěži jsem se dozvěděla z letáku, který jsem dostala při nákupu, a jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Cítila jsem se jako hvězda. Celý den byl neuvěřitelný zážitek, který jsem si navíc mohla užít se svým přítelem,“ říká šťastná výherkyně paní Silvia Tomiová, která se svou oblíbenou drogérií ROSSMANN soutěží pravidelně. „Barvy na vlasy jsem si chtěla koupit a odpovědět na otázku mi zabralo chvilku,“ dodává paní Silvia, která se raduje a stále nemůže uvěřit tomu, že právě ona vyhrála.

ROSSMANN_Schwarzkopf_vyherce

Principem soutěže se značkou Schwarzkopf bylo nakoupit v prodejnách ROSSMANN dva produkty z akční nabídky značek PerfectMousse, ColorMask, Nectra a Natural&Easy, zaslat SMS v předepsaném tvaru s číslem účtenky a odpovědět na soutěžní otázku. ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel pro své zákazníky pořádá soutěže pravidelně a ceny bývají vždy velmi lákavé. Hrálo se již např. o jízdu na závodním okruhu v Rakousku. Do 14. 9. 2014 máte možnost soutěžit o lístky na fotbalový zápas FC BayernMünchen. V další soutěži, která probíhá do 28. 9. 2014, můžete soutěžit o pobyt v ekohotelu a 10 jízdních kol.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rossmann