Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

HipHop Kemp 2015 přiveze hvězdy světové úrovně

red Zdroj: HipHop Kemp 22.6.2015 Festivaly, Zábava

HHK_poster_1_LINEUP_NEW Mnoho hlavních hvězd na Hip Hop Kemp přicestuje až z dalekých Spojených států. Kromě  uznávaných Ghostface Killah & Raekwon se představí například mladý cenami ověnčený  talent Joey Bada$$, který svou velkolepou show českému publiku představí vůbec poprvé.  Mezi nejnovější vyhlášené hvězdy patří Demigodz – Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of  Snowgoons. Přestože se dočkají zakrytého hangáru, o silný zážitek nabitý energií rozhodně  nebude nouze.

 Svoje příznivce si najde nový projekt, který vytvořil Ego z Kontrafaktu, Podzemgang. Tento talentovaný  muzikant jezdí na Hip Hop Kemp už od prvního ročníku a skvělá atmosféra při jeho vystoupeních se stala  legendární. Podzemgang je spontánním a živelným projektem, který vás okouzlí. A samozřejmě, jak již  bylo řečeno, i letos se můžete těšit již tradičně na vystoupení českého Kontrafaktu. Dalším zástupcem české  scény se stane například Vladimír 518.

 Něco neobvyklého zažijete, pokud navštívíte vystoupení polské kapely Bisz & B.O.K. Gramofony u nich  hrají stejnou roli jako basa, kytara, housle či sampler. Jejich skvělou show doplňuje vybavení v podobě  desek v barvách drahých kovů.Joey pic - Use 5 Jan 2015

Hip Hop Kemp letos uvítá také další americkou hvězdu, jižanského rapera Yelawolfa. Že se jedná o  velkou osobnost, dokazuje dlouhý výčet velkých jmen na jeho albech jakým jsou například Eminem, Rick  Ross, Bun B, Travis Barker či Lil Jon. Rozhodně si tedy nenechte ujít jeho show, která vás ohromí.
Chcete-li zažít tvrdost, surovost, mocnost a současně klasiku, zajděte na PRhyme. Podle HipHopDX je  totiž
cd PRhyme albem roku. Z Nitry se na vás přijedou podívat Kaidžas & DJ Lucco. Na Hip Hop Kemp  přiletí až z Londýna a chystají speciální show s hosty.

Na letošním HIP HOP KEMPU se rozhodně máte na co těšit. Opět překvapuje, opět ohromuje. Zaslouženě  se zařazuje mezi nejlepší festivaly a každý rok tuto skutečnost znovu dokazuje a utvrzuje.

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Eventim a Pandaticket.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HipHop Kemp