ijournal.cz

Hard Rock Cafe Praha slaví 10. narozeniny! Chystá se velkolepá party plná skvělé zábavy a vynikajícího jídla

red Zdroj: Hard Rock Cafe Praha 31.3.2019 Aktuality a pozvánky

Před deseti lety se i Praha konečně zařadila mezi téměř dvě stovky míst po celém světě, kde můžete navštívit legendární podniky Hard Rock Cafe. Hard Rock Cafe Praha, které patří mezi největší Hard Rock Cafe v Evropě, oslaví své první kulaté narozeniny ve středu 3. dubna a pro své hosty si při této příležitosti připravilo bohatý program. Návštěvníky, kteří přijdou oslavit 10. narozeniny pražského Hard Rock Cafe, čeká hudební program na dvou scénách a to od brzkého odpoledne až do pozdních večerních hodin! Hosté se mohou těšit nejen na koncerty oblíbených kapel, jako QUEENIE, AC/DC CZECH REVIVAL, GREEN DAY PRAGUE IDIOTS a U2 REVIVAL, ale také na LIVE JUKEBOX, pojízdný jukebox s živou kapelou uvnitř, umístěný v prostoru před HRC Praha, který bude doplňovat vnitřní hudební scénu. V programu samozřejmě nebude chybět zakrojení narozeninového dortu přímo na pódiu.

akce

„S Hard Rock Cafe Praha jsme se poprvé seznámili v roce 2010 vyprodaným koncertem. Je tomu tedy již devět let, kdy jsme si toto venue na první pohled zamilovali. Hodně cestujeme, a pokud jsme ve městech, kde se nachází tento řetězec, Hard Rock Cafe vždy navštívíme. Můžeme potvrdit názory mnoha cizinců, že pražské Hard Rock Cafe patří mezi ty nejhezčí. Dům U Rotta je zkrátka krásné prostředí a do následujících let bychom Hard Rock Cafe Praha rádi popřáli mnoho spokojených hostů a další kultury – ať už té hudební nebo gurmánské,“ uvedl frontman kapely Queenie Michael Kluch.

ACDC CZECH REVIVAL

Na večírku samozřejmě nebude chybět výborné jídlo, kterým je HRC Praha proslulé, např. legendární burgery, vynikající žebra nebo steaky. Milovníci sladkého se můžou těšit na vynikající čokoládovou brownie se zmrzlinou a další dezerty. Nesmíme opomenout oblíbený fotokoutek se speciální narozeninovou dekorací, kde si hosté budou moci nechat zdarma udělat fotku. Připravena bude také tombola, ve které bude možné získat ceny spojené s HRC Praha. Celým večerem pak provede oblíbená televizní moderátorka Lenka Špillarová.

„Těší mě, že se nám za uplynulých 10 let podařilo ztrojnásobit počet zaměstnanců Hard Rock Cafe Praha a dát tak příležitost mnoha lidem připojit se k této kultovní značce. Mé přání u příležitosti 10. narozenin Hard Rock Cafe Praha je, abychom si za 10 let mohli říct to samé,“ dodala generální manažerka Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová.

LIVE JUKEBOX

Program:

15:15 – 16:00  LIVE JUKEBOX (venkovní scéna)

16:15 – 17:00  GREEN DAY PRAGUE IDIOTS (vnitřní scéna)

17:15 – 18:00  LIVE JUKEBOX (venkovní scéna)

18:15 – 19:00  U2 REVIVAL (vnitřní scéna)

19:15 – 20:00  LIVE JUKEBOX (venkovní scéna)

20:00 – 20:15   Krájení dortu + přípitek (vnitřní scéna)

20:15 – 21:00  QUEENIE (vnitřní scéna)

21:15 – 22:00  LIVE JUKEBOX (venkovní scéna)

22:15 – 23:00  AC/DC CZECH REVIVAL (vnitřní scéna)


Hard Rock Cafe Praha si pro své fanoušky připravilo také speciální narozeninové akce:

* Jakýkoliv z Legendary Burgers jen za 100 Kč! (Akce platí 3. 4. 2019 v průběhu oběda – od 11:30 to 12:30.)

* Každý, kdo se narodil 3. dubna 2009, dostane po prokázání svého data narození dárek! (Akce platí 3. 4. 2019 během otevírací doby.)

* Každý, kdo přijde oblečen v tričku Hard Rock Cafe Praha, dostane dárek! (Akce platí 3. 4. 2019 během otevírací doby.)

* Každý, kdo přijde a řekne našemu číšníkovi / barmanovi narozeninový slogan „10th anniversary“ si může objednat Hurricane koktejl pouze za 100 Kč! (Akce platí 3. 4. 2019 během otevírací doby.)

#HRCPRAGUE # ANNIVERSARY #PRAGUEROCKS

Pro rezervace a další informace o oslavě 10. narozenin Hard Rock Cafe Praha kontaktujte: vasiliki.bantiou@hardrock.com nebo navštivte https://www.hardrock.com/cafes/prague/cs/.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hard Rock Cafe Praha