ijournal.cz

Fino – Váš důvod k úsměvu

red Zdroj: Fino 1.4.2019 Hi-tech a bydlení

Svačina raz dva

Ranní přípravu svačiny do školy či práce vám usnadní potravinová folie Easy cut, kterou je možné přetrhnout na jakémkoli místě bez pomocí nůžek. Nekažte si ráno s obyčejnou folií, která se natahuje a nepravidelně trhá. S potravinovou folií Easy cut od značky Fino budete ráno se svačinami hotová raz dva!

Doporučená cena je 39,90 Kč.POTRAVINOVA FOLIE EASY CUT 20mPraktický pomocník

Jaro je optimistickým obdobím plným čerstvé energie. Zkuste tedy tuto energii uplatit i v kuchyni, a to nejen při velikonočním pečení. S pečícím papírem s alobalem 2v1 se Vám nestane, že po rozbalení upečeného pokrmu budete zdlouhavě sundávat z masa přichycené kousky alobalu. Tato Fino specialita totiž v sobě kombinuje alobal a pečící papír v jednom a s tím i jejich funkce. Z jedné strany je pečící papír opatřen silikonovou vrstvou, která zabraňuje přilnavosti pokrmu. Z druhé strany hliníková vrstva zajistí jednoduché a pevné zabalení, aby nedocházelo během přípravy pokrmu k úniku tepla a došlo tak k rovnoměrnému propečení.

Doporučená cena je 69,90 Kč.

pečící papír s alobalem 2v1 

I ruce si zaslouží kvalitu

Jste zastánci hygieny při vaření a rádi používáte při přípravě masa, ale i jiných pokrmů, rukavice? Jestli přemýšlíte, jaké si pořídit, zkuste nitrilové rukavice značky Fino. Jsou jednorázové, ale zároveň toho hodně vydrží. V jednom balení najdete až 50 ks. Nitrilové rukavice značky Fino jsou vhodné pro alergiky na latex. Navíc mají černou barvu, ve které si budete připadat úplně jako kuchařka z Michelinské restaurace. Samozřejmě v nich ale můžete dělat i ostatní domácí práce.

Doporučená cena je 129,90 Kč.

rukavice FinoTo nejlepší do rukávu

Chcete si dopřát pečeni se zaručeně skvělým výsledkem, ale nechce se vám neustále hlídat trouba? Sáhněte po rukávu na pečení značky Fino. Do rukávu lze vložit nejen maso, ale i zeleninu či vaši oblíbenou marinádu. V rukávu můžete péct bez tuku, a tak se hodí i pro ty, co dodržují zdravý životní styl. Jeho použití je navíc velmi jednoduché. Stačí rukáv naplnit, pečlivě uzavřít praktickými klipsy, které jsou součástí balení, párkrát propíchnout vidličkou a vložit do předehřáté trouby.

Doporučená cena je 39,90 Kč.

96152 FINO_C ROASTING TUBE 4M

Není papír jako papír

Zdravý životní styl hýbe světem. Pokud chcete omezit používání tuku na minimum a zároveň si být jistí, že se vám jídlo nepřipeče k formě, zvolte papír na pečení značky Fino. Vyrábí se již předem nasekaný do archů, které přesně padnou do plechů na pečení. Díky němu navíc nebudete muset plech po použití pracně umývat. Stačí jej jemně otřít houbičkou se saponátem a opláchnout. Ušetří vám tak práci a čas, který můžete věnovat třeba své rodině.

Doporučená cena je 34,90 Kč.

Pečící papír 16 archů - novinka

To je ale vůně!

Domácí práce a elegance se spolu obvykle příliš nesnoubí. Zdá se, že výrobci potřeb pro domácnost často zapomínají na to, že jsou jejich produkty také vidět. Tomu je ale nyní konec! Ultra pytle od Fina 45 litrů jsou neprůhledné a voní po olivovém mýdle. Při vynášení odpadků se tedy nebudete muset rozhlížet po chodbě, jestli náhodou nejde sousedka. Navíc jsou elastické, pevné a svou odolností vás přímo uhranou.

Doporučená cena je 49,90 Kč.
Ultra pytle od Fina
Drsná i jemná zároveňFINO HOUBIČKA NA KERAMICKÉ POVRCHY

Občas se stává, že při vaření přeteče či vystříkne jídlo na sporák a vyčistit následky takové nehody, zejména v případě sklokeramické desky, není vůbec jednoduché. Sklokeramická deska je velice náchylná na poškrábání. Když se stane nehoda a přeteče vám při vaření hrnec, varnou desku vypněte, hrnec odstavte a sáhněte po houbičce na sklokeramickou desku Fino se speciálním hrubým povrchem, který odstraní odolné skvrny a mastnotu bez poškrábání. Následně houbičku otočte a jejím jemným povrchem z mikrovlákna na druhé straně desku na závěr dokonale vyleštěte. Pak už se jen kochejte jejím zářivým leskem.

Doporučená cena je 29,90 Kč.

 
Nezničitelná úklidová pomocnice

Jemná celulózová houbičkaJemná houbička z celulózy značky Fino je vyrobená tak, aby vám dlouho vydržela, a aby práce s ní byla co nejjednodušší. Zvládne nejen bezchybně umýt běžné nádobí, ale je vhodná i na citlivé povrchy, jako je teflon. Jemná houbička z celulózy Fino je tvarovaná pro lepší uchopení. Dá se pověsit, což pomáhá k rychlejšímu schnutí a nižšímu výskytu bakterií a navíc je pěkně barevná. Po umytí všeho nádobí s ní také umyjete dřez a přilehlé okolí. A máte hotovo.

Doporučená cena je 29,90 Kč.


S teflonem to umí

Stačí chvilka nepozornosti nebo vařit na starší teflonové pánvi a Drátěná houbička na teflonproblém je na světě. Teflonové nádobí si nikdo z nás nechce poničit, proto je třeba čistit ho tím nejlepším. Drátěná houbička na teflon značky Fino není vyrobená z klasických drátků, ale z jemného materiálu, který je ke všem povrchům velmi šetrný. Zvládne nejen bezchybně umýt běžné nádobí, ale je vhodná i na citlivé povrchy, jako je teflon.

Doporučená cena je 19,90 Kč.

 

Veselé sáčky na led

Nebaví vás dolovat kostky ledu z plastové formy? Vyzkoušejte sáčky na led FINO Auto Close, které zvládnou vyrobit až 240 ks ledových kostek. S těmito sáčky je výroba ledu úplná hračka. Stačí sáček naplnit, obrátit a tím aktivovat systém Auto Close, který jej neprodyšně uzavře. Nemusíte se tedy zdržovat zavazováním uzlíků nebo mašliček. A co víc? Sáčky jsou vzduchotěsné, nepropouštějí pachy a nezaberou vám v mrazáku hromadu místa. Pokud chcete na své hosty udělat dojem zajímavým drinkem, naplňte sáčky šťávou nebo džusem. Vašim hostům bude z barevných kostek ledu přecházet zrak.

Doporučená cena je 29,90 Kč.

98151 FINO_C ICE BAGS AUTO CLOSE

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fino