ijournal.cz

Gurmánské vánoce s paštikami PÂTÉ DU CHEF – soutěž o vánoční balíček

red Zdroj: Alimpex 11.11.2016 Soutěže

Vánoční čas se kvapem blíží a s ním samozřejmě přichází ruku v ruce i různé oslavy či setkání s Vašimi blízkými. Pokud nevíte, čím ozvláštnit sváteční tabuli, popřípadě čím obdarovat své blízké, máme pro Vás to pravé paštikové. Značka Pâté du Chef pro Vás připravila specialitu v podobě prémiové paštikové bonboniéry. Paštika totiž i nadále zůstává tradiční součástí českých jídelníčků a v její oblibě Češi drží světové prvenství.

„Pro nadcházející období Vánoc doporučujeme paštikovou bonboniéru značky Pâté du Chef, což je výběr prémiových paštik, kde jsme kladli velký důraz především na použité suroviny a recepturu,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Pâté du Chef. „Tato bonboniéra se k vánočním svátkům hodí jak vybraností chutí jednotlivých paštik, tak i luxusním balením. Každá návštěva i Vaše rodina jistě ocení tuto lahůdku, protože popularita kvalitních paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší oblibě. Paštikami Pâté du Chef se snažíme přinášet českým zákazníkům netradiční receptury v oblasti gastronomie. Do našich paštik přidáváme totiž netradiční ingredience, jakými jsou například Cassis, portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka,“ dodává Martin Kincl.

bonboniéra Pâté du Chef

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také Vaše hosty či blízké. K dostání je v atraktivním balení, které obsahuje osm kousků paštik. Složení příchutí je následující – mandlová, s kachními játry a šampaňským, s pečeným masem a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát. Tato vybraná delikatesa je k dostání v obchodech v gramáži 200 g za cenu v rozmezí 60-75,-Kč.

 

S ČÍM KOMBINOVAT?Paté

  • lze podávat jako party kanapky, libovolně dozdobené
  • velmi dobře chutná s čerstvým pečivem
  • skvěle se doplňuje s vínem

K JAKÉ PŘÍLEŽITOSTI SE HODÍ?

  •   pro nečekanou návštěvu
  •   party pohoštění pro přátele
  •   jako předkrm či rychlá večeře se sklenkou dobrého vína

Vyzkoušejte i další výrobky z široké škály vánočních výrobků Pâté du Chef, např. v atraktivních keramických nebo plastových nádobách, které jsou typické pro tradiční belgické či francouzské servírování. S paštikami Pâté du Chef zažijí Vaše chuťové smysly lahodný a originální prožitek, který si můžete vychutnat nejen o Vánocích. Všechny výrobky jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa a Globus.

 VÁNOČNÍ PAŠTIKA S OŘECHY

VÁNOČNÍ PAŠTIKA S OŘECHY 350 g

v keramické formě s víkem.

Doporučená cena 150,-Kč.

PAŠTIKA S KACHNÍMI JÁTRY A ŠAMPAŇSKÝM 400 gPAŠTIKA S KACHNÍMI JÁTRY A ŠAMPAŇSKÝM

v keramické formě mini lahve

Doporučená cena 180,-Kč.


ZVĚŘINOVÁ PAŠTIKA Z DIVOČÁKA, S MEDEM A ROZINKAMIZVĚŘINOVÁ PAŠTIKA Z DIVOČÁKA, S MEDEM A ROZINKAMI 1,5 kg v plastové míse

Doporučená cena 450,-Kč.

 

PAELLERA BRUSELSKÁ PAŠTIKA S CHILLI 1,8 kg v hrnci. Doporučená cena 430,-Kč.

PAELLERA BRUSELSKÁ PAŠTIKA S CHILLI

Chcete-li si užít krásnou vánoční pohodu s paštikami PÂTÉ DU CHEF, zapojte se do naší soutěže o jeden z pěti balíčků paštik.

Soutěžní otázka: Kolik druhů paštik obsahuje Vánoční paštiková bonboniéra?

a) 3 druhy

b) 4 druhy

c) 5 druhů

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 20. listopadu 2016 a vyhrajte balíček paštik. Do předmětu uveďte: Soutěž – paštika. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry v předvánočním čase. 

Značka Pâté du Chef obohatila český trh o své delikatesní paštiky v roce 2008. Jejich výroba je situována nedaleko Prahy v Dobřejovicích. Zde vzrostla již v roce 2004 moderní výrobna s kapacitou 6000 tun chlazených paštik ročně a zaměstnává 100 zaměstnanců.  Výroba paštik Pâté du Chef je držitelem evropských standardů (BRC, IFS aj.) a pochlubit se může též certifikátem BRC levelu A, který získala již podruhé za sebou. Velký úspěch společnost Alimpex – Maso, s.r.o. zaznamenala v roce 2006, kdy se kromě dodávek na tuzemském trhu podařilo začít s exportem paštik značky Pâté du Chef. Dnes vyváží do 15 zemí EU a Ruska, kdy export tvoří více než polovinu realizované produkce. Mezi tyto země patří například Dánsko, Velká Británie, Německo, Polsko, Španělsko, Slovinsko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Litva, Bulharsko, Rumunsko  a dalších. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alimpex