ijournal.cz

Autorská přehlídka Natali Ruden

red Zdroj: Natali Ruden 12.11.2016 Móda, obuv, doplňky

Jedinečná módní přehlídka, která se konala v srdci Prahy, byla doslova oslavou života. Natali Ruden představila svoji novou kolekci pod názvem Larte di vivere v novobarokním sálu Boccaccio. Celá přehlídka se nesla v duchu motta „Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic“. Nádherné modely pro tento večer doplnily exkluzivní šperky společnosti Inbar Diamond Center. Móda a šperky mají k sobě velmi blízko, podtrhující osobnost každé ženy její podstatu a krásu.  

HML_2684HML_3157
Po úspěšné módní akci MY WAY, která se konala dne 14. ledna ve fóru Karlín se Natali rozhodla předvést novou kolekci, která byla zhotovena z luxusních materiálů a  z přehlídky se opět stala  velkolepá multimediální show.

 
HML_3208HML_3292
Celou akcí doprovázel známý moderátor Jan Čenský.

HML_3659HML_1270


Modely předvedly významné české modelky v čele s Andreou Verešovou, , Eliškou Bučkovou, Nicol Švantnerovou, Monikou Leovou, Gabrielou Kratochvílovou, Lucií Kovandovou  a také přední modelky ze Slovenské republiky jako jsou Jasmína Alagičová a Mária Zelinková.

 HML_3582

Akce se zúčastnila řada renomovaných osobností a hvězd, které s Natali spolupracovali či spolupracují. Lidé z hudebního, hereckého či jinak významného odvětví. 

HML_3789

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Natali Ruden