ijournal.cz

Face 2 Face Fashion Networking

red Zdroj: Face 2 Face Fashion Networking 14.4.2016 Společenské akce a události

Svět módy, médií a známých osobností. Nejen o tom byl večer Face 2 Face Fashion Networking v pražském klubu SOLIDNÍ JISTOTA. Špičky v oboru servírovaly ty nejnovější trendy z oblasti módy, líčení a světa VIP! Vše pod taktovkou moderátorky a herečky Barbory Mottlové. Na afterparty pak měla premiéru zbrusu nová písnička Sámera Issy.

Každá žena si asi přeje najít cestu ke kráse, sebevědomí a charismatuYAN_0701


Nejenom o tom povídala módní expertka Dagmar Gabulová. Podle ní jsou barvy a ten pravý střih klíčem k úspěchu. „Jsem přesvědčena, že barvy sluší každému člověku a je zbytečné halit se do tmavých barev – černé, šedé, hnědé. Byť si mnohé dámy myslí, že tím zakryjí nedostatky své postavy.  Důležité je vybrat ten správný  model, ve kterém se budou cítit příjemně a sexy. S příchodem jara a léta bychom měly šatník oživit o jasné barvy, hned budeme mít i lepší náladu“.
YAN_0040Stylista Kája Pavlíček ze salónu Mio Faccio pro změnu prezentoval nejnovější novinky v oblasti vlasové kosmetiky a účesů. „Co se týká vlasů, tak trendy pro jaro/léto 2016 jsou všechny odstíny hnědé, vlasoví odborníci se inspirovali kávou. Jen já jsem se rozhodl jít proti trendu a včera jsem si vlasy obarvil na blond“, řekl Kája. A jaké novinky jsou v oblasti líčení? „Vše se ladí do teplých tónů. Pokožka by měla být doplněna nazlátlou tvářenkou a oči se zvýrazňují z palety barev inspirované horkou africkou krajinou jako je rezavě červená, zlato-béžová, hnědá. Nesmí chybět ani rtěnka ve zlato-růžovém odstínu“, dodal Kája.
Na své si přišli  i pánové! V průběhu večera se představilo originální české sportovní oblečení navržené speciálně pro ženy – Mania Fitness Wear v rámci exhibice Acro Yogy, což je nádherné akrobatické vystoupení vycházející z tisícileté tradice jógy.

O tom, jak funguje svět bulváru a známých osobností  vyprávěla šéfredaktorka časopisu SPY Lucie Jedličková. Jelikož se v médiích pohybuje už slušnou řádku let, uvedla  také pár příkladů ze své praxe.

rozhovor
Na všechny účastníky čekala bohatá tombola, kde hlavní cenou byl týdenní ALL INCLUSIVE zájezd pro 2 osoby.

YAN_0718
Po oficiálním programu byla připravena  AFTER PARTY s DJ a hlavním hostem večera – zpěvákem Sámerem Issou, který představil zbrusu nový song všem přítomným. A také skvělé taneční vystoupení v doprovodu svých sexy tanečnic.


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Face 2 Face Fashion Networking