Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 23.Leden 2019
ijournal.cz

Exluzivní značková prodejna parfémů DANIEL JOSIER otevřena v Praze

red Zdroj: www.s-parfemy.cz 27.3.2017 Krása a zdraví

Vetiver_02Parfémy Daniel Josier jsou konečně v Praze! V pasáži U Nováků ve Vodičkově ulici č. 28 se otevírá nová parfumerie „S-parfémy“, která je zároveň exkluzivním dovozcem niche parfémů španělského designéra Daniela Josiera, a získává tak výhradní zastoupení pro značku Daniel Josier v České republice.

Roll_up_02.inddTváří těchto jedinečných parfémů se pro Českou republiku stala zpěvačka Leona Gyöngyösi. Slavnostního otevření prodejny ve Vodičkově ulici se zúčastnil i tvůrce těchto parfémů Daniel Josier.


V současné době lze v nové prodejně zakoupit parfémy v elegantních 100 ml flakónech nebo v praktickém 5 ml balení, které se hodí do dámské kabelky či pánské toaletní tašky a umožní vám mít svou oblíbenou vůni neustále při sobě. Perličkou je možnost zakoupení setu s šesti 5 ml flakónky různých vůní, které si můžete sami vybrat přímo v prodejně, a získat tak několik vybraných vůní, které lze denně obměňovat dle vaší nálady nebo příležitosti.

Parfémy Daniel Josier obsahují 20 – 25 % vonných složek, což je odlišuje od u nás tolik rozšířených parfémovaných vod (Eau de Parfum s podílem vonných složek 12 – 15 %) a toaletních vod (Eau de Toilette s podílem vonných složek 6 – 12 %). Autor a tvůrce Daniel Josier se vyhýbá levným a průměrným ingrediencím a používá výhradně prvotřídní suroviny. Navazuje tak na tradici parfumářského řemesla, a proto se jeho parfémy řadí do kategorie niche.Bodegon_01

Při výrobě parfémů se tvůrce Daniel Josier inspiruje bílými květinami, dále pak orientálním dřevem, jako je například santalové, vetiver nebo oud, pálivým kořením, sečuánským pepřem a orientálními surovinami, jako jsou pačuli, ambra nebo pižmo. Svými vůněmi se odklání od „rutiny“ komerčních parfémů a vytváří vůně, které jsou kreativnější, intimnější, vzácnější a vhodnější pro náročnější a znalejší klienty.

vela-negra-grandeKromě parfémů Daniel Josier najdete v nové parfumerii S-parfémy také velké množství aromatických svíček z rodinné manufaktury Candela’s Velas Barcelona, jichž je prodejna S-parfémy rovněž výhradním dovozcem a prvním prodejcem v České republice. Jedná se o vonné svíčky vytvořené z vysoce kvalitního vosku vyráběné od roku 1995, které obsahují větší množství přírodních vonných látek než jiné, na trhu běžně dostupné.

_daniel_josier1

Daniel Josier se narodil 2. února 1971. Do světa parfémů vstoupil hned po studiích v roce 1998, když začal pracovat pro německou společnost zabývající se parfémy Haarman & Reimer (dnes Symrise). Zde dostal možnost spolupracovat s Jeanem Claudem Ellenou, který řídil Atelier Olfactif v Grassu a který se stal Danielovým mentorem v letech 1998 až 2004. Svou vlastní řadu uvedl na trh v roce 2012 jako samostatný, odvážný a inovativní tvůrce, který při tvorbě parfémů využívá ty nejlepší a nejjemnější surové látky, převádí je do nadčasových pocitů a vyvolává ty nejniternější emoce.


Kamenná prodejna:19E5A222-E656-4335-A036-B8AEAA140DA3

pasáž U Nováků

Vodičkova 28, Praha 1, 110 00

telefon: +420 775 443 924

e-mail: prodejna@s-parfemy.cz

 

Distributor:

Cool Wood s.r.o.

Na Vysoké II 300/22, Praha 5, 150 00

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.s-parfemy.cz