ijournal.cz

E.Mi představuje novou kolekci červených laků All In Red

red Zdroj: E.Mi 14.11.2023 Krása a zdraví

NP_174E.Mi představuje ucelenou kolekci červených laků All In Red. Barvy Fatal Siena, Brave Bordeaux, Ruby Roulette, Burgbundy Bet a Scarlet Charm jsou jako stvořené pro sváteční čas. Syté odstíny barev zajišťují nepřekonatelné krytí a dlouhotrvající manikúru.
NP_176
Objevte kouzlo umění dokonalé manikúry i z pohodlí domova a zásobte se laky s gelovým efektem z naší nabídky, která je opravdu bohatá. Vyniká profesionálním, a bezchybným krytím, spojuje ty nejlepší vlastnosti laku a gel-laku. Principem je dvoufázový systém za použití produktů E.MiLac GEL EFFECT a E.MiLac TOP COAT GEL EFFECT. Vrstvu laku zpevňuje denní světlo a odstraňuje seodlakovačem. Nádherný výsledek bez poškození a mikroprasklin vydrží po dobu 10 dnů.

NP_172
Ačkoliv mají gelové (akrylové) nehty spoustu výhod a mnoho žen na ně nedá dopustit, přece jen se najdou i takové, které volí jiné řešení za použití alternativních produktů. Velice oblíbené jsou laky s gelovým efektem. V čem spočívá jejich použití? Nejedná se o klasické uv gely.  Jak již z názvu vyplývá, jedná se o laky, jež propůjčí nehtům gelový efekt, avšak jejich aplikace nevyžaduje rozpouštění acetonem a použití lamp.

Cena: 230,-

www.emi-shop.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: E.Mi