ijournal.cz

Dvě oblíbené polské streetwear značky společně vytvořily kapsulovou kolekci! Od 25. srpna je k dostání exkluzivně na MODIVO

red Zdroj: Modivo 26.8.2022 Móda, obuv, doplňky

Dvě polské kultovní streetwear značky, 2005 a Leeves, spojily své síly a uvádí kapsulovou kolekci. Obě značky jsou zbožňované polskou streetwear komunitou a každá jejich kolekce se těší obrovskému zájmu, a to především mezi mladými lidmi. Od 25. srpna je exkluzivně na MODIVO dostupná nová kolekce oslavující pozitivní nostalgii spojenou s posledními dny prázdnin a výlety do přírody.
 

 LeevesLeeves
Zábava, volnost, prázdninová láska a uvolnění jsou jen některé z asociací, které tvůrce při přípravě kolekce inspirovaly. Každý prvek kolekce v sobě nese skrytý příběh, který si může zákazník interpretovat svým jedinečným způsobem. Nejdůležitějším prvkem v kreativním procesu bylo zachování DNA obou značek, a to v každém produktu.


V kolekci se proto objevují oversize mikiny s kapucí charakteristické pro značku 2005 založenou Mikołajem Barczewskim nebo kalhoty ve stylu cargo, které naopak odkazují na styl značky Leeves návrháře Mikołaje Bagińskiho. Značky ve své první společné kolekci pracují s originálními potisky. Ty neodkazují jen na oldschoolová trička nošená před několika lety, ale jsou především uměleckým manifestem vytvořeným pod jednou značkou. V kolekci rozdělené na den a noc se objevuje více motivů, které poukazují na individualitu jednotlivých značek. Krásným příkladem je kombinace zdobnosti značky 2005 a přírodních motivů charakteristických pro Leeves. Společná kolekce také inspirovala tvůrce k vytvoření jednoho unikátního loga. 

 LeevesLeeves

Kapsulový šatník obsahuje kromě zmíněných mikin a kalhot také trička s potiskem, pohodlné tepláky, chlupaté bundy a čepice s novým jednotným logem. Fotografové Karol Małecki a Michał Białowąs
v kampani zachytili bezstarostnou prázdninovou atmosféru, kterou umocnilo prostředí Mazurského lesa v Severovýchodním Polsku. 

 

Kolekce 2005 x Leeves je dostupná pouze na modivo.cz od 25. srpna.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Modivo