ijournal.cz

Chystáte se na návrat ke střídmějšímu stravovacímu režimu? Máme pro vás skvělého pomocníka!

red Zdroj: Sencor, Kalorické tabulky 26.8.2022 Hi-tech a bydlení

Konec léta nemusí nutně znamenat zanevření na naši postavu. Naopak můžeme pokračovat v naběhnutém režimu, anebo se připravit na nadcházející plesovou sezónu.

HC6A5113

Ať už rádi žijete zdravě, nebo si jen dáváte rádi pozor na svůj kalorický příjem, určitě oceníte chytrou kuchyňskou váhu Sencor SKS 707x s aplikací Sencor FOOD, kterou si zdarma stáhnete do svého telefonu. Díky propojení váhy s aplikací a jejímu navázání na databázi Kalorických tabulek, si lze snadno hlídat denní kalorický příjem a vyhodnocovat nutriční hodnoty přijímaných potravin.

HC6A4978

Kuchyňskou váhu jednoduše připojíte přes aplikaci Sencor FOOD, která je dostupná pro iOS i Android. Aplikace pracuje na bázi kalorických tabulek s více než 40 000 běžně dostupných surovin. Potravinu si jednoduše zvážíte a okamžitě zjistíte její gramáž i obsah nutričních hodnot. Váha SENCOR má váživost do 5 kg s přesností na 1 gram. Kuchyňská kalorická váha Sencor SKS 707 v 9 barvách je k dostání za 999 Kč. www.planeo.cz.
SKS7070GGKaloricketabulky.cz

Webový portál Kaloricketabulky.cz a mobilní aplikace pro Android a iOS přináší nejširší tuzemskou databázi potravin a jejich nutričních hodnot. Registrovaným uživatelům nabízí bezplatnou variantu pro evidenci jídelníčků a sportovních aktivit, přehled výživových a kalorických hodnot potravin a možnost sestavení stravovacích plánů. Aplikace nabízí rovněž placenou verzi zahrnující jídelníčky úspěšných, kterým se podařilo významně upravit svou postavu a hmotnost. Více informací na www.kaloricketabulky.cz. Aplikace Sencor FOOD čerpá informace o potravinách přímo z databáze potravin Kalorických tabulek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor, Kalorické tabulky