ijournal.cz

Dulux Visualizer – Virtuální hra barev

red Zdroj: Dulux 24.7.2016 Hi-tech a bydlení

Aplikace Dulux Visualizer přenáší malování pokojů do nové digitální dimenze. Díky ní si s mobilním telefonem nebo tabletem v ruce snadno virtuálně navrhnete novou podobu svého domova. Buďte kreativní a vybírejte z široké palety barev. V reálném čase uvidíte náhled nových kombinací přímo na displeji chytrého zařízení. Svůj návrh vyfoťte, nebo nahrajte do panoramatického videa a nový vzhled pokoje můžete hned probrat s přáteli na sociálních sítích.

Dulux_Visualizer_1

„Malování pokojů je především o zábavném hraní si s barvami. Pohled na zajímavě vymalovaný pokoj by nám měl vykouzlit úsměv na tváři. Podobně bychom si měli užívat i samotný výběr odstínů. Aplikace Dulux Visualizer přináší nejen dávku inspirace, ale také možnost experimentovat a nebát se odvážnějších barev nebo jejich kombinací,“ říká Martin Brodský, Senior Brand Manager Dulux.

Výběr barvy už není problém

Globální průzkum agentury Ginger Research, realizovaný pro společnost Akzo Nobel Coatings v dubnu 2016 na vzorku 9 152 respondentů pocházejících celkem z 10 zemí, ukázal, že 30 % zákazníků si před malováním snaží představit, jak bude vybraná barva na stěně vypadat a celých 39 % zákazníků probírá volbu odstínu s kamarády a rodinou před tím, než si barvu koupí. Právě proto Dulux přichází s inovativní aplikací Visualizer. Ta umožní nejen převést vaše představy do virtuálního světa, ale také je rychle a snadno ukázat kamarádům.

Dulux_Visualizer_2

„Kromě natáčení panoramatických videí a jejich sdílení na sociálních sítích dokáže aplikace Dulux Visualizer rozpoznat odstíny a barevné kódy z jakéhokoliv předmětu v interiéru i exteriéru,“ vysvětluje Martin Brodský a dodává: „Díky tomu uživatelé lehce sladí již existující barevné odstíny z jejich domova s budoucí výmalbou. Aplikace jim navíc doporučí produkt, který je pro jejich místnost nejvhodnější.“

Stáhněte si aplikaci zdarma

Aplikace Dulux Visualizer byla vytvořena pro operační systémy iOS i Android. Stáhněte si ji zdarma na App Store nebo Google Play pod názvem Dulux Visualizer CZ a můžete začít tvořit. Nebojte se barev a hrajte si s nimi v souladu s designem vašich pokojů. Přidejte se tak k deseti milionům uživatelů, kteří si její „zahraniční sestřičku“ již stáhli.

Dulux_Visualizer_3

Jak aplikace funguje, můžete zhlédnout zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=_TYvqQtghOE

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dulux