ijournal.cz

Dotýkání dovoleno! Nová soutěž o knihu

red Zdroj: Grada Publishing a.s. 22.2.2015 Soutěže

Kniha obsahuje i praktická cvičení a návody, jak si pomocí doteků můžeme zlepšit život, vztahy i komunikaci. 

Žijeme ve světě, který se odehrává na konečcích prstů, a ačkoliv můžeme prostřednictvím doteků sdělovat obrovské množství informací, často to neděláme. Naše společnost jako by měla z doteků téměř fobii nebo je odsuzovala jako sexuální harašení či obtěžování. Dotek dokáže vyjádřit jemné nuance pocitů, které často nedokážeme vystihnout tónem hlasu či mimikou obličeje. Fyzický kontakt může mnoho vybudovat, ale také hodně zbořit. Všechno, co jsme, najdeme v našem těle. Dotknout se našeho těla tudíž znamená dotknout se nás samých. Cílem této publikace tedy není úplně pochopit neurologickou podstatu dotekového vjemu, ale spíše jeho psychologický význam. V doteku je obrovská síla a my ji máme ve svých rukou. Záleží jen na nás, jak ji využijeme. Přejeme vám proto, aby se tato kniha dotkla vaší tělesnosti i vaší mysli a aby to pocítíli i ti, které máte rádi. Včetně vás samých.


Dotýkání dovoleno! Jak zatočit s nedomazleností a být spokojenýDotykani_dovoleno_Nevolova
Autor: Monika Nevolová
Formát/strany: 14 x 21 cm, 112 stran
Vydáno: 2015, 1. vydání
Cena: 169
 Kč

Vyhrajte jednu ze tří knih. Stačí poslat správnou odpověď na otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka: Knihu vydala?

a) Grada Publishing a.s.
b) Jota s.r.o.
c) Fragment s.r.o.

Více info o knize: http://www.grada.cz/dotykani-dovoleno_7949/kniha/katalog/

Odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 4. 3. 2015. Do předmětu uveďte – Soutěž (kniha). Nezapomeňte na svou korespondenční adresu.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Grada Publishing a.s.