ijournal.cz

Dopřejte si letní osvěžení v podobě Skyru ananas – kokos a malina

red Zdroj: Bohušovická mlékárna 4.5.2021 Gastronomie

Existuje nějaké tropické ovoce, kterému by to v kombinaci s kokosem ladilo více než ananasu? Zřejmě ne.       A právě proto se pod víčkem jedné z příchutí letní edice bohušovického SKYRU ubytovaly společně. Druhá limitka naopak potěší všechny, kdo si na exotiku příliš nepotrpí a raději volí klasiku dobře známou z českých zahrádek i lesů – malinu. Obě příchutě si můžete vychutnat bez jakýchkoliv výčitek, protože, stejně jako celá řada SKYR, vynikají vysokým obsahem bílkovin a minimem tuku.


SKYR_letní edice

Dopřejte si lahodné letní osvěžení z dílny Bohušovické mlékárny! Nová limitovaná edice SKYRU servíruje tropickou chuť ananasu s kokosem, která vás přenese do exotických krajin, i malinu, jejíž sladká chuť pro změnu připomíná léto na zahrádkách našich babiček. Šťavnatá chuť ovoce, nakyslá chuť SKYRU a výjimečné výživové vlastnosti (až 10 % bílkovin a pouze 0,1 % tuku) poté dávají vzniknout pochoutce, kterou si můžete užít v souladu se zdravým životním stylem. A pokud si na sladké příliš nepotrpíte, oceníte u malinové příchuti snížený obsah cukru.

SKYR, pochoutku původem z Islandu, si mohou dopřát sportovci, nastávající i čerstvé maminky a jejich nejmenší, senioři a všichni ostatní, kteří se jednoduše rádi stravují zdravě a chutně. Samozřejmostí je také vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. Letní edici i sedm příchutí stále nabídky neochucený natur, jahodu, brusinku, broskev-meruňku, třešně-černý rybíz a borůvku a vanilku se sníženým obsahem cukru vyrábí mlékárna z mléka od českých farmářů.

Do českých obchodů uvedla SKYR jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Cena: 19,90 Kč
www.skyrcz.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bohušovická mlékárna