Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 27.Leden 2020
ijournal.cz

Dopřejte si lahodný doušek vánoční atmosféry v Čajové zahradě

red Zdroj: Čajová zahrada 10.12.2019 Gastronomie

cajova-zahrada.cz
Chvíle očekávání Vánoc jsou jedny z nejkrásnějších v roce. Stačí zapálit adventní svíčky, svět se zpomalí a utichne. Prožijte toto období všemi smysly a dopřejte si sváteční chuť a vůni, která vás doprovodí ke stromečku. V obchodech Čajové zahrady, české rodinné firmy, která již dvacet let přiváží ten nejkvalitnější čaj a kávu z celého světa, najdete velký výběr nápojů, které vám zpříjemní čekání na sváteční okamžiky a skvěle doplní ochutnávání čerstvě upečeného cukroví.

cajova-zahrada.cz_-_image

Mezi čaji najdete nepřeberný výběr balíčků plných vánočních chutí. Ochutnejte například čaj Vánoční jablko & skořice, který provoní šálek klasickou zimní kombinací. Čaj Pečené jablko má v základu medový rooibos, kromě lahodné chuti obsahuje navíc celou řadu minerálů a vitamínů. Ve Vánoční pekárně se snoubí sladké tóny Vánoc – skořice, vanilka a pomeranč. Žádný z těchto čajů neobsahuje tein, a proto jsou vhodné též pro děti. Vánoční směs Služebník všech svatých provoňuje kvalitní černý čaj skořicí, jablky a vanilkou. Svůj oblíbený šálek černého čaje si tak můžete vychutnat v netradiční, ale lahodné kombinaci chutí.

cajova-zahrada.cz_Jablko_a_skorice_90_g,_cena_109_Kčcajova-zahrada.cz_Pecene_jablko_90_g,_cena_109_Kčcajova-zahrada.cz_Vanocni_pekarna_80_g,_cena_109_Kč


O vánoční atmosféru si můžete obohatit též svou chvilku na kávu. Zamilujte se do voňavých aromatizovaných káv, které jsou čerstvě pražené. Dopřejte si například vanilkovou kávu, v níž se spojily dvě nejoblíbenější chutě na světě. Nebo sáhněte po alžírské kávě, v které najdete aroma vánočního evergreenu – vaječného koňaku.cajova-zahrada.cz_Vanilkova_kava_200_g,_cena_139_KčV obchodech a na e-shopu Čajové zahrady můžete vybírat z velké nabídky lahodných nápojů z celého světa. Stačí se zasnít a kouzlo Vánoc najdete i v šálku čaje nebo kávy.

Více na www.cajova-zahrada.cz nebo na www.kava-arabica.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Čajová zahrada