ijournal.cz

Dobré věci ukryté v sáčku. Pytlík nemusí být strašák

red Zdroj: Nestlé 2.7.2016 Gastronomie

Všichni se shodneme na tom, že vařit z čerstvých surovin je nejlepší možnou volbou. Ale že by v pytlíku nemohly být dobré věci? Tak to ještě neznáte novou řadu MAGGI Dobrých polévek.

MAGGI se dlouhodobě specializuje na výrobu dehydratovaných potravin a nyní přichází na trh s novou řadou čtyř polévek MAGGI Dobrá polévka. Je libo bramboračku, cibulačku, fazolovou nebo knedlíčkovou s nudlemi?

Stejně jako vy i MAGGI věří, že chuť dobrého jídla pochází z kvalitních surovin. Proto jsme se při výrobě MAGGI Dobrých polévek inspirovali v domácí kuchyni, a jak složením, tak postupem přípravy.

MAGGI Dobré polévky jsou bohaté na kvalitní suroviny a ingredience, které používáte doma. Jediný rozdíl je v tom, že se jedná o suroviny nasušené. Poměr koření a zeleniny je namixován tak, aby do vaší domácnosti přinesly tu nejlepší chuť. Díky srozumitelnému složení navíc máte jistotu, že vaříte z dobrých věcí. MAGGI Dobré polévky neobsahují glutaman sodný, konzervační látky, umělá aromata ani umělá barviva.

Proto například v MAGGI Dobré bramboračce kromě brambor pokrájených na plátky najdete také houby, mrkev, cibuli a nechybí samozřejmě ani majoránka.

MAGGI_01_Bramboracka_CMYK_300dpi (3)

Oddělené sáčky navíc umožňují připravit polévku podobně, jako tu domácí. Nejprve použijte přísady z prvního sáčku a nechte vaši kuchyň provonět houbami a kořením. Poté přidejte pokrájené brambory z druhého sáčku.

Ovšem ani zbývající tři polévky se nenechají zahanbit. Cibulačka zajisté příjemně překvapí svou jemně nasládlou cibulovou chutí a štědrou dávkou sušené cibule. Milovníky sladších a ostřejších jídel pro změnu potěší MAGGI Fazolová Dobrá polévka, ve které kromě špetky chilli nechybí rajčata, česnek, římský kmín, bobkový list či oregano a samozřejmě bohatá porce fazolí.  Anebo snad dáváte přednost klasice? Tak to s MAGGI Knedlíčkovou Dobrou polévkou nemůžete sáhnout vedle. V té se totiž hlásí o slovo mrkev, celer, petrželová nať, hrášek a poctivá dávka nudlí a knedlíčků.

Vyberte si tu svou oblíbenou a přesvědčte se, že i pytlík v sobě může ukrývat dobré věci.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nestlé