ijournal.cz

Do čeho se stylově zahalit letošní sezónu?

red Zdroj: Stilago 10.10.2014 Móda, obuv, doplňky

Buďte trendy v bundách a kabátech, vybírejte on-line nebo v právě novém katalogu Stilago.cz. 

Podzimní trendy v kabátkách a bundách jsou ve dvou odlišných liniích – pastelové barevnosti a barevné střídmosti se sázkou na maximální efekt. A obě vypadají zatraceně dobře!

Stilago
IF1A9911
„Letošní sezónu otevřely jednak barvy a pak typické zemité odstíny podzimu, které jsou však pozvednuté zajímavými aplikacemi,“ říká Jana Dishani módní stylistka Stilago. I letos zůstávají nesmrtelné přírodní odstíny a materiály. Užijete si ale i úplné novinky jako je jasná žlutá, která na kabátech a bundách vypadá obzvlášť skvěle. „I já sama jsem si tuto barvu oblíbila a zvolila jsem ji jako klíčovou barvu pro focení letošní sezónního Stilago tutorialu,“ doplňuje Jana.

WomenjacketberryMiss Pinkiewomenjacketplum_
Přivítáte ale také barvy. Královnou mezi pastely, která kraluje podzimním módním trendům, je pastelově růžová. Trend světle růžové pokračuje! Pokud jste si tenhle odstín oblíbili, doplňte svůj šatník o další skvělé kousky v růžovém odstínu. Tato barva se bude nosit také v zimě.


Leopardí vzory
Zvířecí motivy opět hlásí svůj comeback!  Proměňte se v divokou šelmu a vytaste drápky v módním leopardím vzoru!  Na kabátech jimi 100% zaujmete, pokud se necítíte přímo na celopotisk, dovolte si aspoň malé detaily v tomto provedení – třeba na límci. 


Druhá kůže

Módní inspirace ze světa hlásí návrat k přírodním materiálům. Nosit se bude hlavně kůže v přírodních tónech obohacená o hutné kožešinové límce.

Zatáhněte zip!

Co vás letos překvapí bude záplata zipů – návrháři se do nich přímo zbláznili. Víc, než funkční užití letos ale oceníte zdobnost. 

WomenManteaumarron

Opáskovaná!

Zima bude cílit i na sofistikovanou ženskost. Letos budou trendy i kabáty s pásky. Krásně vám vytvarují figuru. Ideální je vzít si je například k sukni a punčochám a doplnit o kotníčkové kozačky – prodloužíte tak maximálně délku svých nohou!
womenJacketcamel
Womencoatpink


Stilago tip: Nezapomeňte ke kabátu!

Nosí se maximalistické šály. Zde platí pravidlo – čím větší tím lepší! „Šálu přehoďte přes halenku či šaty a dejte přes opasek. V zimě bude ohromná šála zdobit váš kabát a přitom bude příjemně hřát,“ radí stylistka Jana ze Stilago.

Stilago.cz slaví 4 roky na českém trhu 

Koncem listopadu roku 2010 byl poprvé spuštěn módní on-line klub Stilago v České republice. Hlavní vizí bylo umožnit českým zákazníkům získat přístup ke značkovým a modelovým řadám vyhlášených světových značek za dostupné ceny, a to díky sdílenému nakupování. Dnes již více než 670 000 členů klubu vybírá z 1 300 značek. Stilago se tak na českém trhu úspěšně etablovalo a patří tak mezi nejúspěšnější módní kluby a e-shopy na českém trhu.

katalog_titulka

V průběhu čtyř let vznikaly další prodejní koncepty, které rozšiřují samotný módní on-line klub. Především Stilago Fashion Mall, který představuje nové módní značky ze Západní Evropy, které v České republice doposud chyběly anebo měly pouze omezenou nabídku. Stilago také vystoupilo i mimo on-line prostředí, a tak několikrát ročně vydává vlastní módní katalog Style by Stilago. Aktuální katalog s kolekcí podzim-zima 2014/2015 je právě rozesílán nejen členům klubu, ale i dalším registrovaným zájemcům. Mezi úspěšné projekty Stilago patří také vlastní fashion blog, který je zároveň průvodcem a rádcem v oblasti módy, značek, trendů a osobností.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stilago