ijournal.cz

Distributoři z Amway podpořili dětské vesničky

red Zdroj: Amway 19.1.2015 Významné osobnosti, veřejné projekty

Prodejci společnosti Amway věnovali výrobky za 140 tisíc korun SOS dětským vesničkám v Brně. Tradiční sbírka se konala již po páté. Během pěti let se vybraly výrobky celkem za více než 400 tisíc korun.

“Věříme, že každé dítě má právo na láskyplný domov a my pomáháme tomu, aby každý ten domov fungoval. Připojili jsme se tak ke globálnímu poslání Amway One by One, které se pozitivně dotklo životů 11 milionů dětí za posledních deset let,” říká koordinátor sbírky Petr Štěpánek.

Sdružení SOS dětských vesniček je nestátní nezisková organizace, která poskytuje kvalitní alternativní péči dětem, jež nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině.

Sbirka_pro_SOS_destke_vesnicky

Aktivity Amway a VPA v oblasti společenské odpovědnosti se nezaměřují jen na příspěvky. Dlouholetou tradici má také firemní dobrovolnictví. Od roku 2003 například zaměstnanci a VPA společně na celém světě odpracovali 3,1 milionu hodin dobrovolné práce.

Každý rok navíc Amway pořádá dobrovolnický den, kdy zaměstnanci Amway společně s VPA pomáhají dětem například z dětských domovů či v traumatologických centrech nemocnic.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway