ijournal.cz

Disneyho Letadla jsou znovu v oblacích – s Lufthansou

red Zdroj: Lufthansa 15.7.2014 Koktejl, Pro děti

Lufthansa představuje spolupráci s Disney a filmem Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Prášek a jeho kamarádi jsou zpět na palubách letadel společnosti Lufthansa – pod heslem „Malý letec. Velké sny. Spousta legrace,“ nabízí malým i velkým pasažérům slavné práškovací letadlo a jeho přátelé řadu nových hraček a her, díky kterým každá cesta rychle uteče.

PLANES FIRE & RESCUE

Česká republika bude jednou z prvních zemí v Evropě, kde se film Letadla 2: Hasiči a záchranáři objeví – v kinech bude od 17. července. Nebojácný tým hasičů ale nabídne spoustu legrace ještě před tímto datem. Na webu Lufthansa.com se mohou cestující podívat na ukázku z filmu, přečíst si něco o svých oblíbených hrdinech z něj a zasoutěžit si. Od 1. července mohou všichni cestující vyhrát skvělé ceny, jako jsou vstupenky do kina a hračky. Vítěz celé soutěže získá dvě letenky s Lufthansou a může si vybrat, do které ze 108 evropských destinací společnosti se vypraví.

PLANES: FIRE & RESCUE

S Práškem a jeho kamarády se mohli pasažéři na palubách letecké společnosti Lufthansa seznámit již v loňském létě, kdy tyto dvě firmy úspěšně spolupracovaly na kampani k filmu Letadla. Nyní se s nimi ve filmu Letadla 2: Hasiči a záchranáři setkají znovu.

PLANES FIRE & RESCUE

V dobrodružné komedii od Disney Letadla 2: Hasiči a záchranáři bojují Prášek a jeho parta elitních hasičských letadel s rozsáhlým požárem v národním parku Piston Peak. Film staví na úspěchu Disneyho animovaných filmů Letadla a Auta z dílny Disney a Disney/Pixar.

PLANES: FIRE & RESCUE

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lufthansa