ijournal.cz

Diamanty od ALOve pomáhají dětem

red Zdroj: Alo diamonds 20.9.2019 Významné osobnosti, veřejné projekty

Michael Kovacik s panenkouČeská klenotnická značka ALOve je známá nejen překrásnými moderními šperky, ale i touhou pomáhat. Tu se se jí podařilo naplnit díky unikátnímu projektu Pink Carpet: Helping Dolls. Aby v tom ale nebyla sama, spojila se s mladým a úspěšným návrhářem Michaelem Kováčikem.

Jak jde charita, diamanty a panenky dohromady?

„Uvědomujeme si, že ne všechny děti mají štěstí vyrůstat v kompletní rodině. Proto nás oslovil nejen smysl projektu, ale i možnost se ho zúčastnit,“ říká Alojz Ryšavý, zakladatel značky ALO diamonds, jejíž je ALOve mladší sestřičkou.

Charitativní projekt Hellping Dolls svou vizí propojuje talentované návrháře a celosvětovou módní ikonu, panenku Barbie od Matella.  Limitované edice barbínek oblečené v unikátních róbách se draží v Čechách i ve světě a výtěžek z této dražby putuje na konto vybrané instituce. Tou se pro tento rok stal Klokánek na Praze 4, který se stará o opuštěné a týrané děti.

„Máme radost, že letošní panenku oblékal právě Michael Kováčik, který zvolil lehké šaty z bílého hedvábí. My jsme panenku ozdobili šperkem ALOve z bílého zlata posetým 19 diamanty. Věříme, že Barbie přiláká zájemce a vydražíme ji za co nejvíce,“
dodává Alojz Ryšavý.
šperk
panenka Michael Kovacika ALOve
Charitativní projekt Helping Dolls má už svou tradici. Jeho cílem je pomoci dětem, zdůraznit význam organizace Fondu Ohrožených Dětí, přiblížit českou módu širší veřejnosti a představit mladou a moderní klenotnickou značku. V minulém ročníku se patronkami projektu staly Beáta Rajská nebo herečka Iva Pazderková. Letošní ročník se rozhodly podpořit herecké hvězdy Hana Maciuchová, Simona Postlerová nebo Sara Sandeva.

Limitované sběratelské kousky panenky Barbie mají velkou oblibu i ve světě, kde se známé módní domy předhánějí, aby je oblékly a hollywoodské hvězdy, jako například Johny Depp, aby si je pořídily.

Společnost Mattel s.r.o podpořila charitativní projekt Helping Dolls darováním 60 kusů originálních panenek z limitované edice.

Aukce panenek proběhne za účasti známých osobností a médií v restauraci SOHO dne 27. 11. 2019 od 19 hodin. Celým večerem bude provázet jako už tradičně známá moderátorka Kristina Kloubková.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alo diamonds