ijournal.cz

Dárek plný lásky

red Zdroj: Skinzone 19.1.2015 Rady, tipy, názory

Buďte letos o svátku svatého Valentýna originální a vyjádřete své city něčím neotřelým… Bonboniéra, prsten, víkendový pobyt… To vše už tady bylo, pokud si ale necháte připravit a zpracovat designový polep na jakékoliv elektronické zařízení pro sebe a svého partnera, kterým vyjádříte lásku, jež k němu cítíte, vaše valentýnské rande bude úspěšné. Co takhle fotografie ze společné dovolené, kterou bude mít vaše drahá polovička stále při sobě? Nebo milostný vzkaz, na který nikdy nezapomene? Fantazii se meze nekladou…

valentyn-3

Dekorativní polepy Skinzone mohou zmodernizovat, vylepšit či vystylovat jakékoliv elektronické zařízení. Stačí zvolit vlastní motiv, nebo se nechat inspirovat nabídkou na www.skinzone.cz a za pár dnů máte dokonale originální dáreček doma. Společnost Skinzone nabízí skvělé polepy na elektronická zařízení již od 199 Kč. Na webových stránkách najdete více než 1250 motivů, nebo můžete nahrát vlastní a firma Skinzone vyrobí dekorativní fólii na mobil, tablet apod, přesně podle vašeho zadání.

valentyn

Chcete dát najevo svou lásku a víte, že váš partner se bude hrdě chlubit tím, že je zadaný? Tradiční prstýnek si schovejte na zásnuby a tentokrát buďte originální.  Stačí na www.skinzone.cz nahrát podle jednoduchého postupu fotografii a máte hotovo. Během několika dnů obdržíte precizně zpracovaný dárek, který rozhodně bude jedinečným a potěší.

Bojíte se o bezpečnost partnerova i svého mobilu? Spolu s dekorativním polepem si na www.skinzone.cz můžete objednat také ochranné fólie Screenshield. Ty se pomalu stávají nezbytným doplňkem všech mobilních zařízení s dotykovým displejem, u kterých hrozí poškození.

Co je skinzone.cz?

Společnost Skinzone se výrobě dekorativních skinů věnuje již více než pět let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z více než 1250 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek, grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu v řádu několika dní.  Cena dekorativních skinů závisí na typu a zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč.

Ochranné fólie Screenshield (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield standard nebo Screenshield Tempered Glass) snadno ochrání všechna zařízení s dotykovým displejem. Nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních elektronických zařízení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Skinzone