ijournal.cz

Vyhrajte na i-journal dárek nejen pro kutila

red Zdroj: www.fieldmann.cz. 11.10.2020 Soutěže

Dárek by měl být originální, možná praktický, určitě jiný než minulý rok. Výběr si usnadníte, budete-li myslet na toho, koho chcete obdarovat. Pokud rád doma něco kutí, opravuje, vylepšuje a zkrášluje, darujte mu to, co skutečně využije! Sady nářadí v kufříku od značky FIELDMANN potěší díky preciznímu zpracování, ucelenému obsahu, účelnosti uspořádání i dokonalé přehlednosti.

 ilustrační foto

Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se neobejde nejen kutil, ale ani žádná domácnost.Pořízení tohoto vybavení v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. V případě potřeby stačí kufřík otevřít a použít ten nástroj, který se právě hodí. Všechny sady FIELDMANN vynikají účelností uspořádání a dokonalou přehledností. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a po použití uložit.

 ilustrační foto

V sadě Fieldmann FDG 5014-66R najdete 66 kusů nářadí – kromě klíčů a šroubováků takéručnípilku, tři typy kleští, a samozřejmě i klasické pomocníky jako je kladívko, měřicí pásmo, vodováha nebo pilníky. Další, komplexní sadu 53 kusů nářadí v kufříku najdete pod označením FDG 5008-53R/FDG 5010-53R. Díky bohatému obsahu s ní sestavíte nově zakoupený nábytek, vyvážíte lednici, vrátíte vypadlý šroubek do brýlí, vyčistíte odpad pračky nebo třeba utáhnete matice na kole či koloběžce. Sada je v prodeji ve dvou barevných variantách: V černožlutém provedení (FDG 5008-53R) je univerzální, kombinace černé s růžovou (FDG 5010-53R) ji předurčuje především do rukou žen, třeba jako praktický dárek.

V naší soutěži nyní můžete vyhrát sadu značky FIELDMANN, a to FDS 1015-56R. Sada obsahuje kleště s posuvným kloubem, ráčnu, sadu nástrčných klíčů a dále sadu bitů s rukojetí. Stačí odpovědět na otázku: Co najdete v sadě nářadí FDS 1004-33R kromě bitů a šroubováku?
nářadí

a)     Kladívko

b)     Metr

c)      Lupu


Správnou odpověď posílejte nejpozději do 20. října 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – nářadí. Nápověda na www.fieldmann.cz. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.fieldmann.cz.