Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Daniel Hůlka oslavil své narozeniny na největší trampolíně v Evropě

red Zdroj: Muzikál Sibyla 5.6.2016 Celebrity
Zpěvák Daniel Hůlka oslavil své 48. narozeniny. Má je na Den dětí, a tak ještě před večerní oslavou s přáteli v hospůdce v Jevanech, vyrazil s kolegyněmi z muzikálu Sibyla – královna ze Sáby na akci do Junior parku na pražském Džbáně. „Vzal jsem dceru své kamarádky a kolegyně ze Sibyly Míša Nosková a Elis Ochmanová vzaly taky své ratolesti, aby si užily hezký den,“ řekl Hůlka, který byl na obřích trampolínách také ve svém živlu. „Je tu největší trampolína v Evropě s nosností nad 100 kilo, tak jsem se taky odvážil,“ směje se Dan.

JuniorPark_Hulka

Sám by si už přál svého potomka, ale vztah s přítelkyní, tanečnicí Johankou, se kterou plánovali svatbu a založení rodiny, bohužel nevyšel. „Určitě bych děti chtěl a věřím, že to přijde,“ usmívá se zpěvák. 

JuniorPark_Hulka_na_trampoline

To zpěvačka Míša Nosková má prý už splněno. Užívá si dceru Elišku, další dítě nechce. „V tom mám úplně jasno, další dítě v plánu není. Užívám si Elišku a tak bych ráda, aby to zůstalo,“ dodala Nosková. Její kolegyně ze Sibyly Elis Ochmanová dokonce nechce ani jedno dítě. Její přítel David má dceru Elišku z bývalého vztahu a Elis to úplně stačí. „Eliška je úžasná, mám jí hrozně ráda a akce dítě je tím vyřešena. Žádné jiné v plánu není,“ dodala Ochmanová.

JuniorPark


Muzikál Sibyla, kde všichni tři hrají, čeká do prázdnin tři představení. Opět se do divadla Hybernia vrátí na konci září.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzikál Sibyla