Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Dagmar Vybíralová obléká úspěch

red Zdroj: Davy 6.6.2015 Společnost a osobnosti

Tvorbu módní návrhářky Dagmar Vybíralové můžeme rozdělit na zakázkovou modelovou tvorbu a výrobu firemních a pracovních oděvů.

Po studiích se věnovala jenom tvorbě individuálních modelů pro řadu významných klientů ve vyhlášeném salónu Styl. Rozhodnutá, jak sama sděluje: „Tvořit zde až do penze.“ Po revoluci byl dům v restituci vrácen původnímu majiteli a salón ukončil svou činnost. V roce 1995 přišla zajímavá nabídka. Vytvořit pro velkou pražskou firmu (Pražská energetika a.s.), jednotný firemní oděv pro 850 zaměstnanců. Byla to veliká výzva a Dagmar Vybíralová se jí chopila. Založila firmu DAVY a začala budovat novou „návrhářskou“ existenci. Podařilo se jí během 20 let vybudovat značku, která je známá nejenom v České republice ale také v okolních státech.

návrh_7 návrh_8


Díky tomu, se s jejími modely mohou lidé setkat na letištích, výstavách, v různých salónech, buticích i léčebných zařízeních. „Obléká úspěch“, to je krédo salónu DAVY. A proto i pracovní a firemní oděvy musí projít stejnou cestou, jako je tvorba zakázkových modelů…
Po celou dobu existence firmy DAVY,“ říká Dagmar Vybíralová, „se snažíme povýšit kulturu uniformního odívání. Jsem přesvědčená, že je to jeden z nejsložitějších oděvních oborů. Protože se zde musí spojit design s funkčností.“ To znamená:

* originální návrh – odpovídající nejnovějším trendům v modelovém i profesním odívání

* individuální přístup

* vhodný materiál, barvy, střihy, výšivky a potisky

* ušití modelů ve špičkové kvalitě

* profesionalita a spolehlivost v jednání

modelelegantní uniformapracovní

Více na www.davy.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Davy