ijournal.cz

Dáda Patrasová na křtu nové kouzelnické sady Pavla Kožíška propadla kartám

red Zdroj: www.divadlokouzel.cz 16.10.2018 Pro děti, Společenské akce a události

Na křtu kouzelnickDcera_Ivety_Lutovské_vykouzlila_králíčka._Iveta_Lutovská_a_Pavel_Kožíšek_jako_diváci.é sady Pavla Kožíška bylo pořádně veselo. Moderátoka Iveta Vítová se opravdu pořádně lekla, když jí dcera Anetka ukázala prázdnou klec, do které vložila balonek. „Najednou prásk a v kleci se objevil plyšový králíček. Vůbec jsem to nečekala a strašně jsem se v první chvíli lekla. Z toho budu mít opar“, smála se sympatická moderátorka. „Anetku kouzla neskutečně baví a chce být také kouzelnicí. Doma kouzlí s dědečkem, který je naprosto ideálním divákem, protože si vybere kartu a okamžitě zapomene její hodnotu. Anetka tak nemůže nikdy ani kouzlo poplést.“

Jana_Adamcová_s_dcerou_JasmínkouNa kouzelnické akci nesměla chybět moderátorka Jana Adamcová. „Jasmínka a Daník jsou u Pavla v Divadle kouzel častými hosty. Doma si pak vždy s nimi musím hrát na kouzelníky. Jasmínka dokonce před časem prohlásila, že pokud bych se podruhé vdávala, tak chce za tatínka jedině Pavla Kožíška,“ prozradila moderátorka. Tak snad se to zatím režisér Jiří Adamec nedozvěděl.

Partnerka hudebního bosse Františka Janečka zpěvačka Tereza Mátlová s dcerou Emilly se naučily kouzlo se čtením myšlenek. „Večer to s Emilkou vyzkoušíme a uhodneme, na co tatínek myslí“, smála se operní pěvkyně. Na kouzelnickém křtu čarovali i oba synové Pavla Kožíška. Dceru baviče Václava Upíra Krejčího Kristianu zaujalo kouzlo s míčky a pohárky, které předváděl Jakub Kožíšek. „To se naučím, půjdu hrát na Václavák skořápky a táta to bude kasírovat,“ nezapřela rodinný smysl pro humor půvabná Kristiana.

Matyáš_Kožíšek_levituje_Evu_DecasteloStarší kouzelníkův syn Matyáš Kožíšek nechal před zraky přítomných levitovat ve vzduchu Evu Decastelo. „Nikdo mi to nechce věřit, ale sama absolutně nechápu, jak to udělal,“ svěřila se po létání nadšená Eva Decastelo. Její dceru Zuzanu zase v kouzelnické sadě zaujal trik s množením kuliček mezi prsty, který si okamžitě také natrénovala. „To budou kámošky ve třídě koukat,“ těšila se malá kouzelnice.

Dáda_Patrasová

Herečka Dáda Patrasová se zase naučila vytáhnout divákovu kartu ze zamíchaného balíčku. „Hnedle jsem to vyzkoušela na přítomných dětech a fakt to funguje“, měla ze sebe radost královna dětských srdcí.

 

Kouzelnice_Hana_Mašlíková_Reinders„Nesnáším Kožíška“, stěžovala si veřejně na svého šéfa Hanka Mašlíková Reinders. „Dal si tu práci a nechal mi sprosťák vyrobit cedulku s divadelním inventárním číslem, kterou mi nalepil na záda. Nevím, co tím chtěl naznačit, když s ním vystupuju v Divadle kouzel teprve deset let. Mě se ale jen tak holomek nezbaví!“, vyhrožovala maminka malého syna Andrease. „Teď už chápu, jak teprve na dětech je vidět, jak ten čas rychle letí. Uteklo to jako voda a už zase oprašujeme naše vánoční představení Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek.“

„Kouzelnická sada Škola kouzel je určena pro děti od osmi let“, představil novinku Pavel Kožíšek. „Na výběr je Kouzelný klobouk nebo Magická klec, kde se objeví plyšový králíček. S těmito kouzelnickými rekvizitami mohou mladí kouzelníci předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Sady obsahují kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník a zaručeně překvapí kamarády“, slibuje Pavel Kožíšek.

Eva_Lutovská_s_dcerou_Anetkou_a_Dáda_Patrasová_křtí_nové_kouzelnické_sady_Pavla_KožíškaPavel_Kožíšek_s_novými_kouzelnickými_sadamiPavel_Kožíšek_s_manželkou_Lucií_a_syny_Jakubem_a_MatyášemJakub_Kožíšek_předvádí_kouzlo_se_skořápkami

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.divadlokouzel.cz