ijournal.cz

Chtějte pro své nádobí víc!

red Zdroj: www.somat.cz 16.10.2018 Hi-tech a bydlení


Nový Somat GOLD – proti připáleninám a s pohodlným použitím

Silný a zároveň flexibilní. Kvalita a pohodlí. Už žádné kompromisy. Alespoň při mytí nádobí v myčce je možné mít vše, co si přejeme. Nový Somat GOLD od společnosti Henkel je ještě účinnější proti připáleninám díky Deep Clean technology. Tablety Somat GOLD jsou navíc ve zcela novém praktickém uzavíratelném obalu, ve kterém naleznete tablety obalené ve folii rozpustné ve vodě, připravené rovnou k použití. Dejte sbohem nůžkám, objemným krabicím a užijte si pohodlné mytí nádobí v myčce!

 novy Somat Gold 36 Tabsnovy Somat Gold Gel Antigrease 30WL - M

Nová vylepšená řada multifunkčních tablet a gelů do myčky Somat GOLD obsahuje recepturu s hloubkovým čištěním Deep Clean technology. Díky ní dokáže odstranit zaschlé škrobové skvrny i silné připáleniny. Aktivní látky proniknou dovnitř struktury skvrn a účinně je rozloží.

V domácnosti oceníte i nový flexibilní obal, který je nyní znovu uzavíratelný a odolný vůči vodě. Snadno ho uložíte pod dřezem nebo do šuplíků, kterým se dobře přizpůsobí.

novy Somat Gold Gel Antigrease Lemon 30WL - M Významným benefitem, který ocení každá uspěchaná hospodyňka je vodou rozpustná folie, kterou jsou obaleny jednotlivé tablety nové řady Somat GOLD. Nůžky můžete od teď nechat v šuplíku!

Tablety a gely řady Somat GOLD jsou multifunkční, novy Somat Gold Lemon 36 Tabsnení k nim proto třeba přidávat sůl ani leštidlo. K dispozici jsou v klasickém provedení nebo s vůní citrusů.

Nové multifunkční tablety Somat GOLD jsou dostupné ve velikostech 36, 45, 54 a 72 tablet. Multifunkční gel je k dispozici ve velikostech 30, 55, 76 a nově i 110 mycích dávek. Balení se 36 tabletami koupíte za 359 Kč. Gel Somat GOLD s 30 mycími dávkami koupíte za 179 Kč.

Více na www.somat.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.somat.cz