ijournal.cz

Česká značka Sharp Shape přináší na trh pomůcky na cvičení jógy a fitness

red Zdroj: www.sharpshape.cz 16.11.2021 Krása a zdraví

SHARP_SHAPE_logo
Sharp Shape – česká značka vybavení na jógu a fitness vyrábí kolekce s ohledem na maximální eliminaci plastů v balení a důrazem na udržitelnost za využití obnovitelných materiálů. Jógamatky, bloky, pásky a další doplňky jsou již na našem trhu osvědčené a ozkoušené řadou českých jogínek a jogínů.  Nové designy produktů jsou stále vyvíjeny dle českých i zahraničních trendů.

 

CORK YCORK YOGA WHEEL SHARP SHAPEOGA WHEEL SHARP SHAPE

Kruh na jógu je pomůcka pro hlubší protažení páteře, hrudníku, ramen a kyčlí, velmi příjemným způsobem pomáhá otevírat hrudník, protáhnout ramena, záda a kyčle. Kruh má ideální rozměr pro bezpečné protažení páteře.

Pomocí Sharp Shape Yoga wheel můžete trénovat a zlepšovat své jogínské dovednosti a postupným tréninkem dosáhnout vašich cílů.

1 099 Kč

https://www.sharpshape.cz/p/sharp-shape-cork-yoga-wheel-e16753htm/

 


TELESKOPICKÝ VÁLEC NA CVIČENÍ SHARP SHAPE

Teleskopický masážní válec Sharp Shape vám skvěle poslouží jako masážní a cvičební pomůcka. Rychle s ním uvolníte svalové napětí. Pravidelným cvičením navíc napomůžete snížení bolestí zad a kloubů a vaše tělo bude pevnější.

Po tréninku jsou svaly unavené a použitím masážního válce urychlíte probíhající regeneraci. V případě, že jste po svalovém zranění, cvičení s masážním válcem vám pomůže dříve se zotavit. Díky své technologii je dobře skladný.

Klíčové vlastnosti:válec

teleskopický válec
k uvolnění svalového napětí
snižuje bolesti zad a kloubů
zpevňuje tělo
napomáhá regeneraci svalů po cvičení a úrazu

799,-Kč
https://www.sharpshape.cz/p/teleskopicky-valec-na-cviceni-cerny-sharp-shape/

 

KORKOVÝ JÓGA BLOK DREAM SHARP SHAPE

Cvičební blok Sharp Shape Cork Yoga Block v rozměrech 8 × 15 × 23 cm má zaoblené hrany a je vyrobený ze 100% přírodního korku.

Hodí se jak pro cvičení ve stoje nebo vsedě, tak i pro protahování. Blok je navíc omyvatelný, takže ho můžete vyčistit po každém cvičení. Díky jógovému bloku budete moci postupně zvětšovat rozsah jógových pozic, případně si blok můžete vložit pod hlavu nebo pod bedra při závěrečné relaxaci.

Materiál: 100 % přírodní korekblok
Rozměry: 8 × 15 × 23 cm
Hmotnost: 680 g
omyvatelný

349 Kč
https://www.sharpshape.cz/p/sharp-shape-cork-yoga-block-dream-e16728htm/

 

CESTOVNÍ PODLOŽKA NA JÓGU MIX SHARP SHAPE

Chceš si vzít svoji oblíbenou jogamatku s sebou na dovolenou, ale nemáš ji kam dát? Naši Travel mat jednoduše složíš do formátu A4 a hodíš do kufru, tašky, krosny, či jiného přepravního zařízení. Je dodávaná také s popruhem, takže ji i tak můžeš přehodit přes rameno a vyrazit na lekci. Jógová podložka je vyrobena z recyklovatelného materiálua je možno ji prát v pračce dle instrukcí níže.

Materiál:
Horní vrstva: absorpční podložkamikrovlákno.
Spodní vrstva: 100% přírodní guma.

Rozměry:
1820 mm x 610 mm x 1 mm
900 g

Vlastnosti:
Slouží jako jogamatka i joga ručník.
Ultra tenká –> 1 mm.
Absorpční materiál.
Skladná, dá se složit do formátu A4

1199,-Kč
https://www.sharpshape.cz/p/sharp-shape-microfibre-travel-mat-mix/

 

kolečkoPOSILOVACÍ KOLEČKO DUAL WHEEL

Sharp Shape AB Wheel je výborným pomocníkem na budování silného core systému vašeho těla a je ideální také pro zlepšení vaší fyzické kondice. Dvojitý válec zvyšuje stabilitu a dodává větší vytrvalost. Můžete ho používat jak doma, tak i v tělocvičně. Balení obsahuje podložku na kolena.

Cvičení se Sharp Shape AB Wheel zpevňuje a formuje svaly zejména v oblasti břišního svalstva, hrudi, paží, dolních končetin a zad. Je proto ideální pro každého, kdo chce se svým tělem něco dělat a nezáleží, zda jste začátečník či zkušený sportovec.

399,-Kč
https://www.sharpshape.cz/p/posilovaci-kolecko-sharp-shape-dual-wheel-cerne/

 

BALANČNÍ DESKA ČERNÁ SHARP SHAPE

Balanční deska Sharp Shape je zábavnou pomůckou pro trénink rovnováhy i motorických dovedností. Při užívání musí sportovec zapojit svaly hlubokého stabilizačního systému a posiluje více partií zároveň.

Produkt je možno využít jako průpravu pro sporty, které jsou náročné na rovnováhu a stabilitu. Typicky se jedná o skateboarding, snowboarding, surfing, ale i hokej a lyžování. Díky odolné konstrukci výrobku jej můžete používat uvnitř i venku, tím se vám rozšiřuje prostor pro trénink a zábavu. Hmotnost činí pouhých 3,8 kg a díky tomu je transport hračkou.
balanční deskaDřevěná deska je z vrchní strany potažena protiskluzovým gripem a konce spodní části prkna jsou vybaveny zarážkami, které zabraňují úplnému sklouznutí boardu z válce. Pokud zvolíte hladký povrch, tak válec bude více klouzat a cvičení bude náročnější. V případě, že válec položíte na koberec, tak se balanční deska stane ovladatelnější a pro začátečníky bude trénink snazší.

Klíčové vlastnosti

  • Vhodná pomůcka pro trénink rovnováhy i posílení těla
  • Protiskluzový grip a bezpečnostní zarážky
  • Váha pouhých 3,8 kg usnadní přepravu
  • Pro venkovní i vnitřní použití

 
1999,-Kč
https://www.sharpshape.cz/p/sharp-shape-balance-board-e16725htm/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.sharpshape.cz