ijournal.cz

Česká Missis se vrací ve velkém stylu!

red Zdroj: Česká Missis 11.1.2020 Aktuality a pozvánky, Pro děti

A4_leták_ceskamissis_prihlaskav2Po pětileté pauze se můžete těšit na velkolepý návrat soutěže o nejsympatičtější maminku a dítě pod názvem Česká Missis – navazuje tak na populární koncept Missis, který má u nás již více jak dvacetiletou historii. Pořadatelem soutěže je společnost Miss Events a.s., která stojí za tradiční národní soutěží krásy Česká Miss.


Princip soutěže sice zůstává stejný, ale celkové pojetí bude modernější, více dynamické a více online. Na soutěžící čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení a mediální školení, ale i klasická volná disciplína a samozřejmě finálové soustředění. Vítězné dvojice se kromě nových zkušeností a zážitků mohou těšit na ceny v celkové hodnotě převyšující 500 000 Kč.

Alice je maminkou dvou dětí


Po celou dobu soutěže bude maminky a jejich potomky doprovázet ambasadorka projektu, herečka Alice Bendová: Vždy jsem sledovala Missis v televizi a to moc ráda, všechny disciplíny mě bavily, vždy jsem měla nějakou svou favoritku. Dokonce moje sestřička Andrea se v jednom roce zúčastnila České Miss. A to bylo teprve fandění a obrovská podpora. Mám tyhle soutěže ráda, i když já osobně bych se asi nezúčastnila, protože jsem nepřekonatelná trémistka, ale na roli ambasadorky se moc těším.


Maminky s dětmi, které mají zájem zúčastnit se soutěže, budou moci dorazit na casting v Brně už 25. 1. 2020, nebo o dva týdny později 8. 2. 2020 v Praze. Pro aktuální informace a přihlášení sledujte webové stránky a sociální sítě České Missis.

 Aktuální informace najdede na  webu a sociálních sítích České Missis

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Česká Missis